Dobrobud

DobroBud

Покрівельні роботи у Харкові

ПОКРІВЕЛЬНІ РОБОТИ ЗА НИЗЬКИМИ ЦІНАМИ ВІД ДОБРОБУТ​

Покрівельні роботи під ключ - що потрібно знати про процес і ціну. Які етапи та послуги покрівельних робіт пропонує компанія ДоброБуд. Типи покрівельних матеріалів - їхні переваги та недоліки. Чому варто замовити послугу з покрівлі даху саме у компанії ДоброБуд.

ТИПИ ПОКРІВЛІ

Бітумна черепиця

КЕРАМІЧНА ЧЕРЕПИЦЯ

КОМПОЗИТНА ЧЕРЕПИЦЯ

МЕТАЛОЧЕРЕПИЦЯ

ВИДИ РОБІТ

МОНТАЖ БІТУМНОЇ ЧЕРЕПИЦІ

МОНТАЖ КЕРАМІЧНОЇ ЧЕРЕПИЦІ

МОНТАЖ КОМПОЗИТНОЇ ЧЕРЕПИЦІ

МОНТАЖ МЕТАЛОЧЕРЕПИЦІ

З нами все просто і прозоро

злагоджена команда професіоналів

Фіксована ціна

Cкладаємо план та кошторис у день приїзду замірника.

Поетапна оплата

Прийом робіт замовником та оплата поділено на 4 частини.

Один підрядник

На всі види робіт у нас один перевірений підрядник

Гарантія на ремонт

Гарантія на ремонт та будівництво 5 років прописані у договорі.

Якісні матеріали

Використовуємо матеріали, які є більш практичними за експлуатаційними властивостями, і відповідно до ціни-якості.

Дизайн проект

Ваш дизайн або доопрацьований нашим дизайнером.

Часті питання

актуальні питання та вичерпні відповіді

Кошторис на покрівельні роботи складають фахівці компанії ДоброБуд після звернення до фірми. У будь-якому випадку з покрівельними роботами під ключ ціна буде цілком доступною.

Ціна на покрівельні роботи металочерепицею залежить від декількох факторів – умов роботи, типу крокв, архітектури даху. Приблизний кошторис зможуть скласти менеджери ДоброБуд. 

На вартість даху в приватному секторі крім самого типу даху і матеріалів впливає логістика. Зазвичай доставка по Харкову коштує дешевше, ніж по області.

Так, фахівці ДоброБуд можуть надати вам всю необхідну інформацію навіть по телефону. Також перед прибуттям основної робочої групи на місце майбутніх робіт може виїхати майстер і оцінювач.

Найдешевший матеріал для покриття даху на даний момент – профнастил або м’який дах.

Безкоштовний розрахунок
вартості ремонту

Протягом 24 годин складемо кошторис і зв'яжемося з вами

Покрівельні роботи в Харкові від професіоналів ДоброБуд

Клінінг після ремонту

Дах – найважливіший елемент будівельних конструкцій незалежно від призначення приміщення. Погана якість даху може призвести до протікання, просідання і руйнування великої частини будівлі, що зіпсує як домашній затишок, так і бізнес. Саме тому покрівельні роботи під ключ краще довірити професіоналам компанії ДоброБуд. Вартість укладання металочерепиці по Харкову і області може відрізнятися. Однак якісний монтаж даху з металочерепиці, ціна якого доступна кожному – це одна з головних переваг фірми. Позбавте себе від зайвого клопоту і головного болю – майстри ДоброБуд зроблять все за вас швидко і недорого. 

Основні етапи покрівельних робіт під ключ

Вартість покрівельних робіт (металочерепиця, кераміка або профнастил) в контексті роботи відрізняється залежно від стану даху та етапів, яких він потребує. Звертаючись до компанії ДоброБуд, ви можете провести попередню консультацію і навіть викликати майстра для оцінки масштабу роботи. Загалом, клієнти фірми можуть замовити як цілісний закритий цикл робіт, так і одну з послуг. Якої потребують конкретно в цей момент.  

Підготовчі роботи

Вартість покриття даху металочерепицею часто включає і попередній етап, коли слід демонтувати старе покриття або його частини. Загалом – усе, без чого неможливий подальший монтаж несучої конструкції.

Монтаж несучої конструкції

Вартість монтажу металочерепиці або іншого матеріалу залежатиме від типу покрівельних матеріалів, площі та умов роботи. А також несучої конструкції. Тут важливий тип конструкції, з якого матеріалу вона буде зроблена.  

Монтаж водовідвідної системи

Не варто недооцінювати цю, здавалося б, деталь. Погане водовідведення з часом зіпсує навіть найміцніший дах. Або стіни будинку. Тому фахівці ДоброБуд ставляться до цього процесу максимально скрупульозно.)

Монтаж вікон і балконів

Покрівельні роботи під ключ включають також монтаж вікон і балконів. Особливо якщо ці елементи монтуються з повною або частковою інтеграцією в дах. Тоді також вкрай важливо все зробити чітко й акуратно.  

Пароізоляція та утеплення

Ізоляційні послуги покрівельних робіт важливі для затишку приміщення і підтримки стабільного температурного режиму.   

Монтаж покрівельного покриття

Головна послуга покрівельних робіт під ключ. Ця частина роботи і перебуває на виду максимально, формуючи естетичний вигляд будівлі. ДоброБуд пропонує кілька типів матеріалів для роботи.

Гідроізоляційні роботи

Дах з керамічної черепиці або іншого матеріалу в будь-якому випадку потребує гідроізоляції. Якісна гідроізоляція вкрай важлива в холодну пору року.   

Оздоблення фронтонів і карнизів

Важлива деталь, яка не повинна зіпсувати цілісний вигляд покрівельного ансамблю, – фронтони і карнизи. Тут також слід працювати акуратно без поспіху. Що є безсумнівною якістю майстрів ДоброБуд.

Типи покрівельних матеріалів

Залежно від бюджету, конструкції покрівлі та призначення приміщення клієнт може вибрати один з типів матеріалів – дах з керамічної черепиці, м’яка покрівля (ціна менша), дах з бітумної черепиці (ціна на середньому рівні), монтаж профнастилу на дах.  

Керамічна черепиця

У категорії “дах під ключ – ціна Харків” це найдорожчий варіант. Однак кераміка має і свої переваги. Насамперед це екологічно чистий матеріал. Дах з керамічної черепиці досить довговічний і виглядає максимально елегантно. 

Дах з металочерепиці

Покрівельні роботи з металочерепицею багато хто називає оптимальним варіантом. Тут головна перевага – довговічність, легкий монтаж і великий вибір кольорів. На вигляд вона виглядає також досить красиво. При цьому коштує дешевше кераміки.  

М’яка покрівля

М’яка покрівля (ціна за квадратний метр) – бюджетний варіант. Якісний матеріал на відстані складно відрізнити від металочерепиці. При цьому відходів при укладанні – мінімум. Матеріал максимально поглинає шум завдяки еластичності.  

Монтаж профнастилу

Монтаж профнастилу на дах проходить швидко завдяки легкості конструкції. Це також досить дешевий матеріал. Однак його недолік – висока теплопровідність. Безпосередньо під ним (горище) може бути дуже спекотно або дуже холодно. Тому додаткову увагу треба приділити ізоляції. 

Монтаж даху під ключ у найкоротші терміни фахівцями компанії ДоброБуд

 

Незалежно від типу обраного матеріалу замовити покрівельні роботи під ключ у компанії ДоброБуд – правильний вибір. Фахівці фірми виконують роботу в терміни і максимально відповідально. У вас не виникне проблем на жодному з етапів – від логістики матеріалів до покриття даху і вивезення сміття. При цьому довговічність конструкції гарантована. Покрівельні роботи, ціна за м2 якої доступна будь-кому – це фірма ДоброБуд. Зателефонуйте консультантам компанії – і переконайтеся в цьому на власному досвіді.

Travis Howell

Team Leader

Alan Osborne

Manager

Elbert Hunter

Assistant Manager

Thomas Cruz

Director

Quality Code

Combine blocks from arange of categories.

Premium Design

Combine blocks from a range of categories.

Elite Support

Combine blocks from a range of categories.

Elite Support

Combine blocks from a range of categories.
фактурні суміші

Фактурна штукатурка

Такий оздоблювальний матеріал відрізняється гарною в’язкістю та незвичайною текстурою. Підходить для нанесення на

2022

17 Квітня

Що включаються в себе малярні роботи?

Підготовка поверхонь

Кожна поверхня ретельно очищається від пилу і забруднень, що гарантує швидке і легке нанесення малярних складів, виключаючи їх відшарування після проведення робіт.

Грунтовка

Це другий етап малярних робіт, який робиться для ідеального зчеплення з оздоблювальними матеріалами, а також виключає відшаровування.

Шпатлювання

Проводиться повне вирівнювання всіх нерівних поверхонь, згладжуючи різні шорсткості, які могли б збільшити витрату малярних складів і негативно позначилися б на якості нанесення.

Name The Product
$14

List Items. Add as many as you would like.