Dobrobud

DobroBud

Встановлення та ремонт паркану у Харкові

DobroBud - злагоджена команда фахівців

швидко надійно з гарантією

Терміновий ремонт Паркану за низькими цінами від Добробут

Встановлення та ремонт паркану в Харкові та області. Типи парканів – який краще вибрати. Скільки коштує монтаж паркану, терміни робіт. Краща ціна і якість. Замовляйте роботи зі встановлення паркану у компанії ДоброБуд.

З нами все просто і прозоро

злагоджена команда професіоналів

Фіксована ціна

Cкладаємо план та кошторис у день приїзду замірника.

Поетапна оплата

Прийом робіт замовником та оплата поділено на 4 частини.

Один підрядник

На всі види робіт у нас один перевірений підрядник

Гарантія на ремонт

Гарантія на ремонт та будівництво 5 років прописані у договорі.

Якісні матеріали

Використовуємо матеріали, які є більш практичними за експлуатаційними властивостями, і відповідно до ціни-якості.

Дизайн проект

Ваш дизайн або доопрацьований нашим дизайнером.

Замовити консультацію

найближчим часом ми зв'яжемося з вами

  Часті питання

  актуальні питання та вичерпні відповіді

  Ціна за метр встановлення паркану з профнастилу під ключ може змінюватись через різні фактори. Для уточнення деталей – зверніться до менеджера ДоброБуд.

  При оцінці вартості необхідно враховувати матеріал паркану і роботу майстрів, замовте безкоштовний виїзд майстрів ДоброБуд на об’єкт і отримаєте детальний розрахунок вартості.

  Найкраще будівництво паркану починати з кошторису. Процес встановлення або ремонту паркану досить складний. Тому краще замовити паркан з установкою у фахівців компанії ДоброБуд.

  Тривалість встановлення паркану дуже залежить від типу паркану і ґрунту. Якщо було використано багато бетону, йому треба дати настоятися. Загалом найпростіший паркан компанія Добробуд може встановити за тиждень. Найскладнішу огорожу – за два – три тижні. 

  “Скільки коштує монтаж паркану?”, “Ціна на монтаж паркану?”, “Ціна ремонту паркану?”, – на всі ці питання вам дадуть відповідь у компанії Добробуд. Приблизний кошторис можно провести по телефону. Якщо ж потрібна конкретика – фахівець компанії виїде на вашу ділянку найближчим часом.

  Безкоштовний розрахунок
  вартості ремонту

  Протягом 24 годин складемо кошторис і зв'яжемося з вами

   Ремонт Паркану в Харкові від професіоналів ДоброБуд

   Клінінг після ремонту

   Встановлення паркану – скрупульозна робота, яка під силу не кожному. Щоб ваша огорожа стояла довго і рівно, найкраще замовити монтаж паркану у компанії ДоброБуд. Це підприємство вже тривалий час займається встановленням і ремонтом огорож різних конструкцій і складнощів, будучи одним з лідерів ринку в Харкові та області. 

   Як правильно вибрати паркан?

   Насамперед визначтеся з функцією конструкції. Якщо ваш паркан повинен виконувати охоронну роль і максимально запобігати проникненню сторонніх осіб – це одна справа. Якщо він більше декоративного характеру – інша справа. У принципі можливий проміжний варіант “золотої середини”. 

   Однак не тільки ваше бажання важливе. Місце встановлення також не можна обійти стороною. На горбистій нерівній місцевості, наприклад, краще підійдуть полегшені рішення. І в плані встановлення, і в плані функціонування. А ось на рівній з хорошим ґрунтом можна монтувати і важкі конструкції. Природно, що ці фактори впливають і на ціну встановлення паркану.

   У будь-якому випадку фахівець ДоброБуд підкаже вірні оптимальні рішення і допоможе визначитися з конструкцією. 

   Які типи парканів ми встановлюємо?

   Ціна монтажу паркану залежить від типу огорожі. Компанія ДоброБуд встановлює кілька типів паркану. 

   Європаркан і його підвиди (плюс паркан граніліт) – чудовий варіант красивої і міцної огорожі. Забезпечує відокремленість і затишок. Підходить для огорож біля жвавих місць, щоб пил, шум і цікаві очі не проникали на приватну територію.

   Паркан з зварної сітки – акуратне рішення для ділянок, які вигідно лежать на узвишші. Або коли просто є гарний пейзаж. 

   Паркан з профнастилу – проміжне рішення. Це досить легка конструкція. Однак закриває територію від проникнення і може простояти понад 10 років.

   Штакетний паркан схожий за характеристиками на профнастил, але ще більш легкий. Крім того забезпечує огляд місцевості. Він не має монументального вигляду, як європаркан, але й зовсім декоративним його не назвеш.  

   Замовити встановлення паркану будь-якого типу недорого можна у компанії ДоброБуд. 

   Процес встановлення паркану під ключ в компанії ДоброБуд

   Ціна за роботу встановлення паркану залежить від типу паркану і довжини конструкції. Сам процес складається з декількох етапів.  

   Насамперед фахівець ДоброБуд заміряє периметр, запропонує варіанти огорожі і зробить оцінку вартості. Далі відбувається закупівля матеріалів. Після цього майстри компанії готують основу, заливаючи бетоном, і встановлюють стовпці. Нарешті, на завершення, проходить процес обрамлення основи огорожі обраним вами типом паркану.

   Монтаж паркану в Харкові та області – контроль якості

   Встановлення паркану під ключ від ДоброБуд у Харкові та області включає також контроль якості. Фахівці компанії встановлюють точність монтажу кожного стовпа. Проходить замір відстані між стовпами, контроль вертикальності і висоти конструкції. Увага приділяється також місцям кріплення панелей, адже від цього залежить довговічність конструкції. Загалом, процес не такий простий, як здається на перший погляд. Саме тому встановлення паркану під ключ від компанії ДоброБуд – вірне рішення.      

   Ціна за роботу зі встановлення паркану під ключ  

   Ціна встановлення паркану під ключ, як і ремонт паркану, крім матеріалу та обсягу, залежить також від складності робіт. Діапазон цін у компанії ДоброБуд може сильно варіюватися, але завжди залишається доступним для кожного клієнта. Оцінювачі компанії готові запропонувати найкращі варіанти. А клієнт має право вибирати.