Dobrobud

DobroBud

Ремонт підлоги в Харкові

DobroBud - злагоджена команда фахівців

швидко надійно з гарантією

ремонт Підлоги за низькими цінами від Добробут

Усе про ремонт підлог у Харкові та області. Доступні ціни, висока якість робіт від ДоброБуд. Фахівці компанії в оптимальні терміни проведуть будь-які роботи. Косметичний або капітальний ремонт, циклювання і реставрації або повна заміна – не має значення. Якщо вам потрібна ідеально рівна поверхня, яка не буде прогинатися і прослужить роки, ремонт підлог у квартирі від ДоброБуд – правильний вибір.

З нами все просто і прозоро

злагоджена команда професіоналів

Фіксована ціна

Cкладаємо план та кошторис у день приїзду замірника.

Поетапна оплата

Прийом робіт замовником та оплата поділено на 4 частини.

Один підрядник

На всі види робіт у нас один перевірений підрядник

Гарантія на ремонт

Гарантія на ремонт та будівництво 5 років прописані у договорі.

Якісні матеріали

Використовуємо матеріали, які є більш практичними за експлуатаційними властивостями, і відповідно до ціни-якості.

Дизайн проект

Ваш дизайн або доопрацьований нашим дизайнером.

Замовити консультацію

найближчим часом ми зв'яжемося з вами

  Часті питання

  актуальні питання та вичерпні відповіді

  У такому разі потрібно якісно реставрувати старе покриття, щоб дефекти не проявили себе знову вже через півроку після ремонту. Після цього підлогу слід максимально якісно обробити ґрунтовками і лаком. Зробити ремонт підлог допоможуть фахівці ДоброБуд.

  Усе залежить від складності та етапів ремонту. Чи потрібне зняття старого покриття і стяжка, чи треба утеплювати підлогу і наскільки, який новий матеріал підібрано. 

  Послуги ремонту підлог найкраще замовляти у професіоналів. У компанії ДоброБуд є не тільки відмінні майстри, а й весь необхідний для ремонту інструмент. Точковий ремонт досить недорогий, але провести його потрібно правильно. Прибрати всі дефекти, розкрити надійно ґрунтовкою і лаком.

  Залежно від ступеня пошкодженості циклювати підлогу потрібно так, щоб усунути її. Іноді достатньо зняти мінімальний шар, а іноді потрібно видаляти і до третини товщини в ході ремонту підлог.

  Вартість заміни підлоги залежить від багатьох факторів, тому за більш детальною інформацією звертайтеся до менеджера компанії ДоброБуд.

  Безкоштовний розрахунок
  вартості ремонту

  Протягом 24 годин складемо кошторис і зв'яжемося з вами

   Ремонт Підлоги в Харкові від професіоналів ДоброБуд

   Клінінг після ремонту

   Підлога є важливим елементом будь-якого житла. Вона відповідає не тільки за естетичне задоволення, а й за комфорт квартири або приватного будинку. Галаслива або холодна підлога не роблять житло затишним. Не кажучи вже про складнощі облаштування інтер’єру з нерівною підлогою. З компанією ДоброБуд ремонт підлог будь-якої складності не стане проблемою. Фахівці ДоброБуду працюють швидко і максимально якісно. До того ж у фінансовому відношенні ремонт підлоги з фахівцями компанії відрізняється розумною ціною, доступною кожному клієнту. 

   Види ремонтів підлог у квартирі в компанії ДоброБуд

   Вартість ремонту підлоги залежить від площі роботи і ступеня пошкодження покриття. Якщо стара підлога досить міцна, то бюджетний ремонт підлоги цілком підійде. Тоді можна обмежитися циклюванням і лакуванням колишньої поверхні. Така реставрація може бути доречною в разі невеликого пошкодження. А ось зробити ремонт підлог вже неабияк зношених обійдеться дорожче. У будь-якому разі ремонт підлоги під ключ не складе труднощів для компанії ДоброБуд. Адже тут пропонують весь спектр можливих послуг.  

   Чорнове оздоблення підлоги

   У будь-якому разі ремонт підлоги в приміщенні починається з чорнової обробки. Грубо кажучи, поверхню слід підготувати, перш ніж покласти нове чисте покриття. Іноді, якщо структура занадто пошкоджена, старе покриття потрібно зняти. А іноді можна покласти чистову підлогу поверх старої, попередньо забезпечивши прокладкою для шумової ізоляції та твердості. У такому разі ви втратите кілька сантиметрів висоти приміщення, але можете виграти на швидкості робіт і теплоті підлоги. 

   Чистове оздоблення підлоги  

   Чистовий ремонт – заміна підлоги. Це вже помітна фаза робіт. Саме ця підлога буде прикрашати і радувати око в приміщенні. Вартість ремонту підлог у квартирі також залежить від вибору покриття. За ціною відрізняються не тільки типи покриття паркет (дорожче) і ламінат (дешевше), а й види. Дорогий якісний ламінат може бути дорожчим за дешевий паркет. Тут також важливо знайти оптимальний варіант між красою, міцністю матеріалу і ціною.  

   Етапи ремонту підлоги під ключ у Харкові

   Послуги ремонту підлог складаються з декількох етапів. Насамперед фахівець ДоброБуду приїжджає на місце майбутніх робіт, щоб оцінити масштаб. Він запропонує оптимальний варіант ремонту і відповідне за ціною покриття. Після цього відбувається закупівля необхідних будівельних матеріалів. Потім покриття готують під чистове оздоблення підлоги. І, нарешті, застеляють нову підлогу – паркет або ламінат. Якщо старе покриття в нормальному стані, то фахівці компанії реставрують його. Циклюють і покривають лаком. Ремонт підлоги під ключ у Харкові від ДоброБуд – легкий і недорогий спосіб вирішити питання.  

   Ціни на ремонт підлог у компанії ДоброБуд 

   Ціна ремонту підлоги в Харкові та області залежить від виду ремонту підлоги в будинку. Якщо досить оновити і освіжити вашу стару підлогу – це одна справа. Адже тоді не потрібно витрачати гроші на нове покриття. У такому разі ви платите тільки за ремонт. Якщо ж потрібне нове покриття, то спочатку доведеться витратитися на роботу з усунення старого. Можливо, потрібно буде й оновити стяжку. 

   Тобто залежно від складності ремонту зростатимуть і витрати. Тому найкраще звернутися в ДоброБуд. Спочатку можна провести консультацію телефоном. А в перспективі й замовити приїзд оцінювача на місце ремонту.