Dobrobud

DobroBud

Будівництво приватних будинків Харків

Будівництво приватних будинків за низькими цінами від Добробут

Будівництво приватних будинків під ключ у Харкові та області від компанії Добробуд. Якісна робота і недорогий прайс. Три пакети для клієнтів - "Економ", "Стандарт", "Преміум". Терміни та етапи проведення робіт. Відкритість і чесність в оцінці та контролі. Чому варто замовити будинок під ключ від DobroBud.

Як замовити та отримати послуги в нашій компанії

Вибір замовником найкращого проекту

У нашому каталозі представлений великий асортимент проектних рішень, з яких можна вибрати потрібний варіант. Його можна змінити та відкоригувати під конкретні вимоги клієнта. Також можна замовити проект за індивідуальними параметрами.

Розрахунок вартості проекту

Отримавши основні технічні завдання фахівці нашої компанії зможуть провести попередні розрахунки. На підставі отриманих даних клієнт дізнається про вартість будівництва будинку.

Виїзд спеціалістів компанії на будівельний майданчик

Інженер компанії виїжджає на об'єкт та проводить огляд території. Він виконує аналіз наявних даних, здійснює необхідні виміри. Це дає можливість уникнути в майбутньому будь-яких розбіжностей та неточностей.

Складання кошторису та оформлення необхідного пакету документів

Прописуються всі пункти договору, складається графік внесення платежів та уточнюються інші необхідні дані та важлива інформація.

Завершальне узгодження деталей та особливостей робіт

Клієнт перевіряє всі складені документи, перевіряє та вичитує їх, ставить свої підписи. Після підписання договору будівельна бригада виїжджає на об'єкт та розпочинає виконання обумовлених робіт.

Які будівельні роботи виконує наша компанія

 • 1
  Проектування майбутньої забудови.
 • 2
  Розробка дизайну інтер'єрів та екстер'єрів будівель та споруд.
 • 3
  Організація та проведення будівельних робіт.
 • 4
  Створення проекту та прокладання різноманітних інженерно-технічних комунікацій.
 • 5
  Виконання робіт з обробки.
 • 6
  Встановлення скління.
 • 7
  Організація навколишнього простору, проектування та виконання робіт з ландшафтного дизайну.

Етапи будівництва

1. Створення проекту під ключ
2.Придбання будівельних та оздоблювальних матеріалів
3. Заливання фундаменту
4. Зведення каркасу та покрівлі будівлі
5. Встановлення вікон та дверей
6. Проведення запланованих комунікацій
7. Чорнові оздоблювальні роботи всередині та зовні будівлі
8. Виконання прибирання, очищення та вивезення сміття

З нами все просто і прозоро

злагоджена команда професіоналів

Фіксована ціна

Cкладаємо план та кошторис у день приїзду замірника.

Поетапна оплата

Прийом робіт замовником та оплата поділено на 4 частини.

Один підрядник

На всі види робіт у нас один перевірений підрядник

Гарантія на ремонт

Гарантія на ремонт та будівництво 5 років прописані у договорі.

Якісні матеріали

Використовуємо матеріали, які є більш практичними за експлуатаційними властивостями, і відповідно до ціни-якості.

Дизайн проект

Ваш дизайн або доопрацьований нашим дизайнером.

Замовити консультацію

найближчим часом ми зв'яжемося з вами

  Часті питання

  актуальні питання та вичерпні відповіді

  Будівництво приватних будинків на етапі зведення починається з підготовки ділянки та закупівлі базових будматеріалів.

  Побудувати будинок в Харкові і області можна побудувати за доступною ціною для кожного з компанією ДоброБуд. Уточнити актуальний прайс лист можна за телефоном.

  Так, компанія ДоброБуд надає гарантію на будівництво будинків і всі види ремонтних робіт. 

  Компанія працює за стандартним графіком з понеділка по п’ятницю. Будівельні роботи або закупівля матеріалів для будинку під ключ можуть проходити і у вихідні.

  Побудувати будинок під ключ – означає максимально спростити турботи клієнта. Ви даєте добро на проект, а потім отримуєте готовий будинок для заселення.

  Фундамент під будівництво будинків у Харкові залежить від складності проекту. Простим конструкціям підходить фундамент на палях або стовпцях. Більш масивні конструкції вимагають плиткового або стрічкового фундаменту.

  Будівництво будинків у Харкові та області може зайняти від 3 – 6 місяців для архітектурно простих і невеликих об’єктів і рік – півтора для більш масштабних проектів.

  Так, компанія ДоброБуд займається оригінальними проектами будь-якої складності. Ціна за м2 будівництва будинку в такому разі буде обговорюватися окремо.

  Будівництво будинків за низькими цінами від Добробут

  Клінінг після ремонту

  Будинок під ключ – оптимальне рішення, яке заощадить ваш час і нерви. А у випадку з компанією ДоброБуд – ще й фінансові кошти. На кожному етапі будівництва клієнт схвалює план, не займаючись скрупульозними деталями, а на виході отримує якісний результат у вигляді готового до проживання будинку.  

  Довіряти таку серйозну справу, як будівництво будинків, слід виключно професіоналам. ДоброБуд є командою таких людей з пристойним досвідом і великими можливостями. Замовивши будинок під ключ від DobroBud, ви зробите правильний вибір. 

  Будівництво будинків під ключ – вигідне рішення 

  Багато хто помилково вважає, що будівництво будинків під ключ – дороге задоволення. Це не зовсім так. Звичайно, якщо порівнювати з будівництвом своїми руками, це обійдеться дорожче. Але якщо ви не професійний будівельник, то вигідніше заробити на наймання майстрів справи, займаючись тим, де профі – ви самі. Адже будівництво приватних будинків – це не тільки проєкт. Потрібно витратити час і сили на закупівлю матеріалів (як великих, так і дрібниць), правильно поетапно організувати роботу, постійно стежити за станом споруди, забезпечити безпеку конструкції, підвести комунікації та ще багато іншого. А ось будинок під ключ від ДоброБуд позбавить вас цих непростих розглядів. 

  В яку пору року краще починати будівництво будинку 

  У процесі будівництва завжди важливо враховувати клімат. Будівництво будинків Харкова та області краще починати в суху відносно теплу погоду з середини весни. При цьому, якщо проект невеликий, то він може бути закінчений вже до перших холодів. Якщо ж будівництво масштабне, то за цей час реально звести коробку, а на зиму більше уваги приділити внутрішнім роботам. Водночас, якщо існує нагальна потреба, технічні можливості та досвід фахівців компанії DobroBud дають змогу розпочати будівництво будинків під ключ у будь-яку пору року за будь-якої погоди.  

  Підготовчі етапи будівництва будинків у Харкові та області 

  Будівництво будинків під ключ, ціни та етапи робіт виглядають наступним чином. Насамперед оцінювач фірми виїжджає на місце майбутнього будівництва, дає рекомендації та обговорює із замовником приблизну вартість будівництва. Після цього проходить підготовка ділянки до будівництва і закупівля перших базових будматеріалів. Коли їх доставляють на ділянку, починаються роботи зі зведення будинку.   

  Будівництво приватного будинку – рекомендації 

  Залежно від можливостей і бажань замовника компанія ДоброБуд пропонує три варіанти будівництва будинку під ключ: “Економ”, “Стандарт” і “Преміум”. У кожен пакет входять базові етапи будівництва будинку, такі як:

  • Розробка проекту під ключ;
  • Закупівля всіх необхідних матеріалів;
  • Підготовка фундаменту;
  • Зведення каркаса і даху будинку;
  • Монтаж вікон і дверей;
  • Проведення всіх комунікацій;
  • Внутрішні та зовнішні чорнові оздоблювальні роботи;
  • Клінінг.

  Кожна з пропозицій знаходить свого клієнта. Якщо ви живете один або удвох, то невеликий простий будинок, з яким легко вправлятися і недорого опалювати взимку – чудовий варіант. Він часто підходить молодим людям, які вже працюють, тому не хочуть або не можуть займатися господарськими справами по дому. Пакет “Стандарт” підійде молодим і невеликим сім’ям із дітьми. Він уже трохи більший, затишніший, і не такий аскетичний, як “Економ”. Якщо ж можливості дозволяють – ДоброБуд готовий задовольнити всі побажання клієнта в пакеті “Преміум”. Такий будинок може стати не тільки місцем проживання, а й роботи, проведення святкових заходів і відпочинку.