Dobrobud

DobroBud

Штукатурні роботи в Харкові

Штукатурні роботи будь-якої складності у Харкові.
Вигідні ціни на штукатурні роботи.

Наші послуги

швидко надійно с гарантією

Машинна штукатурка в Харкові

Машинна штукатурка

Гладка декоративна штукатурка в Харкові

Гладка декоративна штукатурка

Ручна штукатурка в Харкові

Ручна штукатурка

Венеціанська штукатурка в Харкові

Венеціанська штукатурка

Штукатурні роботи в Харкові виконують виключно кваліфіковані співробітники, які мають усі необхідні навички та знання. Ви можете сміливо довірити проект будь-якої складності спеціалістам компанії ДоброБуд. Серед головних переваг співпраці – висока якість виконання робіт та індивідуальний підхід до кожного клієнта. Довір завдання досвідченим майстрам. Звертайтеся за консультацією до менеджерів у будь-який момент, щоб вибрати відповідний метод нанесення штукатурки.

З нами все просто і прозоро

злагоджена команда професіоналів

Фіксована ціна

Cкладаємо план та кошторис у день приїзду замірника.

Поетапна оплата

Прийом робіт замовником та оплата поділено на 4 частини.

Один підрядник

На всі види робіт у нас один перевірений підрядник

Гарантія на ремонт

Гарантія на ремонт та будівництво 5 років прописані у договорі.

Якісні матеріали

Використовуємо матеріали, які є більш практичними за експлуатаційними властивостями, і відповідно до ціни-якості.

Дизайн проект

Ваш дизайн або доопрацьований нашим дизайнером.

Замовити консультацію

найближчим сасом ми зв'яжемося з вами

Часті питання

актуальні питання та вичерпні відповіді

Вартість штукатурки стін розраховується індивідуально. На ціноутворення впливає площа, тип покриття, матеріали, обраний метод. Звертайтеся за консультацією до менеджера для уточнення вартості послуг.

Машинна штукатурка підходить для величезних приміщень. Звертайтеся до менеджерів, щоб обговорити деталі на замовлення.

Вартість штукатурки залежить від типу суміші та складу. При виборі важливо враховувати, яких результатів планується досягти. Після консультації ви зможете отримати більш детальну відповідь.

Шпалери досить швидко зношуються, втрачаючи привабливість. Декоративна штукатурка – вигідний варіант на довгі роки.

У роботи зі штукатурки входить зняття старого покриття (за необхідності), чорнова штукатурка (за необхідності), монтаж сітки, основна штукатурка, затирка, декорування (за необхідності).

Для компанії важливим є послідовне виконання всіх процесів та дотримання деталей, тому з найманими бригадами ми не співпрацюємо. Компанія має десять команд, які підпорядковуються своїм виконробам. Ремонт квартири під ключ здійснюється перевіреними співробітниками. Компанія несе стовідсоткову відповідальність за результат та виконання всіх побажань замовника.

Основна мета штукатурних робіт – надати міцності та рівності поверхні. До додаткових переваг штукатурки варто віднести можливість ізоляції або декорування приміщення. 

Більшість робіт у невеликих непромислових приміщеннях проходять протягом 1 – 2 тижнів. 

Безкоштовний розрахунок
вартості ремонту

Протягом 24 годин складемо кошторис і зв'яжемося з вами

Актуальний прайс на штукатурні роботи

Клінінг після ремонту

Штукатурка – це суміш з різних сполучних елементів для оздоблення стін та інших гладких поверхонь. До складу входять цемент, повітряне вапно, гіпсові компоненти. Нанесення зазвичай проводиться в кілька шарів. Тому штукатурні роботи проходять у кілька етапів. Але якщо підійти до справи з розумом, то професіонали ДоброБуд завершать об’єкт швидко. А прайс на штукатурні роботи здивує доступними цінами.

Перевги штукатурних робіт у Харкові

Dobrobud не перший рік проводить штукатурні роботи в Харкові та області. За цей час клієнти компанії встигли оцінити переваги як штукатурних робіт в принципі, так і їхню високу якість саме від фірми ДоброБуд. Усунути нерівність поверхонь і надати міцності стінам – ось головна перевага штукатурки. І вона стосується будь-якого виду цього матеріалу. Водночас завдяки спеціальним штукатуркам можна досягти набагато більшого ефекту. Наприклад, ізоляційного, – коли оздоблювальний шар зберігатиме тепло або поглинатиме звук. Декоративні штукатурки широко використовуються в дизайні приміщень. Завдяки їм можна надати поверхні незвичайних властивостей, кольору або форми. Декоративні штукатурки можуть імітувати інші матеріали – мармур, камінь, дерево. 

Етапи штукатурних робіт у компанії Добробуд

Ціна за квадратний метр на штукатурні роботи багато в чому залежить від типу і стану поверхонь. Якщо стінам потрібна додаткова обробка – зростають і витрати. Іноді краще зняти старі покриття. Або провести додаткове ґрунтування. За складних умов штукатурні роботи складаються з таких етапів:

  • Зачистка або демонтаж колишнього покриття.
  • Вирівнювання стін і укосів за маяками (стартова штукатурка).
  • Ґрунтування поверхні.
  • Основне покриття штукатуркою.
  • Шпаклювання.
  • Декоративні роботи за структурою або кольором поверхонь. 

Якщо ваші стіни в хорошому стані, то деякі з цих етапів можна пропустити. Наприклад, обійтися однією штукатуркою і шпаклівкою. А промисловий стиль оформлення інтер’єру часто не передбачає затирання стін. 

Технологія штукатурних робіт

Якщо ваша головна мета – вирівняти стіни і зміцнити верхній шар поверхні, то технологія штукатурних робіт відносно проста. Слід підготувати фасад або іншу поверхню до роботи. Потім обштукатурити. А після висихання затерти стіну. Проте, завжди є свої нюанси. Наприклад, варто встановити маяки, щоб стіни вийшли дійсно рівними. Існує машинна або ручна штукатурка. Є важкі місця на кшталт укосів або під радіаторами. Тому краще все ж звертатися до професіоналів ДоброБуд. Тим більше що ціна на штукатурні роботи у компанії доступна.    

Ціни на штукатурні роботи в Харкові 

Ціна на штукатурні роботи формується виходячи з чинників початкового стану стін і їхнього майбутнього вигляду за планом. Тобто підсумку робіт – буде це декорована стіна, кольорова поверхня або просто рівний шар затертого розчину. Актуальний прайс лист на штукатурні роботи формується після виїзду майстрів на об’єкт, здійснення замірів і складання детального кошторису всіх робіт.

Для уточнення питань або з приводу консультації ви завжди можете зв’язатися з майстрами ДоброБуд і отримати слушні поради.