Dobrobud

DobroBud

Штукатурні роботи в Харкові

Штукатурні роботи будь-якої складності у Харкові.
Вигідні ціни на штукатурні роботи.

Необхідність виконання штукатурки

За допомогою штукатурки можна вирівняти стіни, а також захистити їх від проникнення вологи, збільшити міцність кладки з цегли. Вона робить простішими та швидшими ремонтні роботи, позитивно впливає на їхню якість.

З якою метою використовується штукатурка

Вирівнювання поверхонь

Більшість будівель, особливо зведених кілька десятків років тому з будівельних панелей, мають значні відхилення та перепади у вертикальній та горизонтальній площині. Це негативно позначається на якості та складності оздоблювальних робіт. Для вирівнювання стін та підготовки їх до оздоблення найкращим вибором є використання штукатурки.

Захист від негативного впливу

Опади та висока вологість повітря негативно впливають на стан стінок, навіть якщо в їх основі лежать міцні конструкції. Щоб уникнути поглинання вологи та подальшого пошкодження будівлі, зовнішні стіни покривають штукатуркою. Це є захисним засобом, що продовжує період експлуатації будівлі.

Усунення дефектів

Всі будівлі згодом просідають та деформуються, на стінах з'являються тріщини. Штукатурка дозволяє впоратися з цими та цілим рядом інших дефектів.

Фінішне оздоблення

Як завершальний штрих можуть використовуватися як спеціалізовані склади, так і звичайний тип штукатурки, яку потім можна пофарбувати або обклеїти шпалерами.

Різновиди штукатурки

За призначенням штукатурка поділяється на такі типи: звичайні, спеціальні та декоративні. Основні типи штукатурки поділяються на види за методом та технікою нанесення.

Методи нанесення штукатурки

Наносити штукатурку можна класичним способом – вручну, а також за допомогою спеціальних пристроїв – станцій.

Нанесення вручну

Це найпоширеніший метод, що дозволяє швидко поштукатурити невеликі поверхні з мінімальним набором інструментів. Такий метод дозволяє використовувати декоративні різновиди штукатурки.

Нанесення механічним способом

Для цього буде потрібний спеціальний механізм, або станція, в якому суміш змішується з водою і потім надходить на оброблювану поверхню

Звичайна штукатурка

За допомогою цієї суміші виконується вирівнювання стель та стін, які потім будуть оброблені тонким шаром оздоблювальних матеріалів.

Цементно-піщана штукатурка

Такий варіант застосовується для приміщень з підвищеним рівнем вологості – ванних кімнат, санвузлів, кухонь, неопалюваних будівель та приміщень, а також для зовнішніх стін та фасадів, інших будівель та елементів конструкцій, що піддаються несприятливому впливу навколишнього середовища та опадів.

Гіпсова штукатурка

Цей тип штукатурки використовується всередині приміщень з нормальними умовами, тому що має підвищену гігроскопічність.

Спеціальна штукатурна суміш.

Такі сучасні суміші мають різні склади та призначення.

Гідроізоляційна

Призначена для «мокрих» зон (ванних, туалетів, кухонь), а також для приміщень, що не опалюються.

Акустична

Використовується для звукоізоляції житлових приміщень від зовнішніх шумів. Також застосовується для оздоблення музичних студій та концертних залів.

Теплозахисна

Застосовується всередині будівель для додаткової теплоізоляції. Поєднує в собі властивості вирівнювання та усунення дефектів.

Декоративна штукатурка

На ринку будівельних матеріалів зараз є значна кількість готових декоративних сумішей. Залежно від застосовуваної в них сполучної речовини вони поділяються на такі види: акрилові, силіконові, силікатні та мінеральні.Багатий вибір дозволяє вибрати суміш, що ідеально відповідає цілям нанесення та умовам експлуатації покриття.

Структурна

Це однорідна пластична суміш, створена для отримання унікальної фактури на поверхні, яка досягається шляхом використання спеціальних інструментів, наприклад шпателів з вирізами різних розмірів, форм і глибини. Також отримати цікавий візерунок можна за допомогою губок різної пористості та навіть шматків тканини. Отримуваний рельєф неповторний і унікальний, він служить чудовим декором, разом з тим штукатурка виконує захисні функції.

Венеціанська

До складу суміші входить крихта декоративного каміння натурального походження, наприклад, мармуру або оніксу. При нанесенні на поверхню такої штукатурки з'являється ефект кам'яної стіни. Крихта з виробного каменю виблискує і переливається при зміні освітлення, а різні методи нанесення дозволяють розширити ефекти, що отримуються.

З нами все просто і прозоро

злагоджена команда професіоналів

Фіксована ціна

Cкладаємо план та кошторис у день приїзду замірника.

Поетапна оплата

Прийом робіт замовником та оплата поділено на 4 частини.

Один підрядник

На всі види робіт у нас один перевірений підрядник

Гарантія на ремонт

Гарантія на ремонт та будівництво 5 років прописані у договорі.

Якісні матеріали

Використовуємо матеріали, які є більш практичними за експлуатаційними властивостями, і відповідно до ціни-якості.

Дизайн проект

Ваш дизайн або доопрацьований нашим дизайнером.

Етапи штукатурки стін

ПІДГОТОВКА

ГРУНТУВАННЯ

нанесення готової суміші

ЗАТИРКА

ПРИБИРАННЯ

Часті питання

актуальні питання та вичерпні відповіді

Вартість штукатурки стін розраховується індивідуально. На ціноутворення впливає площа, тип покриття, матеріали, обраний метод. Звертайтеся за консультацією до менеджера для уточнення вартості послуг.

Машинна штукатурка підходить для величезних приміщень. Звертайтеся до менеджерів, щоб обговорити деталі на замовлення.

Вартість штукатурки залежить від типу суміші та складу. При виборі важливо враховувати, яких результатів планується досягти. Після консультації ви зможете отримати більш детальну відповідь.

Шпалери досить швидко зношуються, втрачаючи привабливість. Декоративна штукатурка – вигідний варіант на довгі роки.

У роботи зі штукатурки входить зняття старого покриття (за необхідності), чорнова штукатурка (за необхідності), монтаж сітки, основна штукатурка, затирка, декорування (за необхідності).

Для компанії важливим є послідовне виконання всіх процесів та дотримання деталей, тому з найманими бригадами ми не співпрацюємо. Компанія має десять команд, які підпорядковуються своїм виконробам. Ремонт квартири під ключ здійснюється перевіреними співробітниками. Компанія несе стовідсоткову відповідальність за результат та виконання всіх побажань замовника.

Основна мета штукатурних робіт – надати міцності та рівності поверхні. До додаткових переваг штукатурки варто віднести можливість ізоляції або декорування приміщення. 

Більшість робіт у невеликих непромислових приміщеннях проходять протягом 1 – 2 тижнів. 

Замовити консультацію

найближчим сасом ми зв'яжемося з вами

  Актуальний прайс на штукатурні роботи

  Клінінг після ремонту

  Штукатурка – це суміш з різних сполучних елементів для оздоблення стін та інших гладких поверхонь. До складу входять цемент, повітряне вапно, гіпсові компоненти. Нанесення зазвичай проводиться в кілька шарів. Тому штукатурні роботи проходять у кілька етапів. Але якщо підійти до справи з розумом, то професіонали ДоброБуд завершать об’єкт швидко. А прайс на штукатурні роботи здивує доступними цінами.

  Перевги штукатурних робіт у Харкові

  Dobrobud не перший рік проводить штукатурні роботи в Харкові та області. За цей час клієнти компанії встигли оцінити переваги як штукатурних робіт в принципі, так і їхню високу якість саме від фірми ДоброБуд. Усунути нерівність поверхонь і надати міцності стінам – ось головна перевага штукатурки. І вона стосується будь-якого виду цього матеріалу. Водночас завдяки спеціальним штукатуркам можна досягти набагато більшого ефекту. Наприклад, ізоляційного, – коли оздоблювальний шар зберігатиме тепло або поглинатиме звук. Декоративні штукатурки широко використовуються в дизайні приміщень. Завдяки їм можна надати поверхні незвичайних властивостей, кольору або форми. Декоративні штукатурки можуть імітувати інші матеріали – мармур, камінь, дерево. 

  Етапи штукатурних робіт у компанії Добробуд

  Ціна за квадратний метр на штукатурні роботи багато в чому залежить від типу і стану поверхонь. Якщо стінам потрібна додаткова обробка – зростають і витрати. Іноді краще зняти старі покриття. Або провести додаткове ґрунтування. За складних умов штукатурні роботи складаються з таких етапів:

  • Зачистка або демонтаж колишнього покриття.
  • Вирівнювання стін і укосів за маяками (стартова штукатурка).
  • Ґрунтування поверхні.
  • Основне покриття штукатуркою.
  • Шпаклювання.
  • Декоративні роботи за структурою або кольором поверхонь. 

  Якщо ваші стіни в хорошому стані, то деякі з цих етапів можна пропустити. Наприклад, обійтися однією штукатуркою і шпаклівкою. А промисловий стиль оформлення інтер’єру часто не передбачає затирання стін. 

  Технологія штукатурних робіт

  Якщо ваша головна мета – вирівняти стіни і зміцнити верхній шар поверхні, то технологія штукатурних робіт відносно проста. Слід підготувати фасад або іншу поверхню до роботи. Потім обштукатурити. А після висихання затерти стіну. Проте, завжди є свої нюанси. Наприклад, варто встановити маяки, щоб стіни вийшли дійсно рівними. Існує машинна або ручна штукатурка. Є важкі місця на кшталт укосів або під радіаторами. Тому краще все ж звертатися до професіоналів ДоброБуд. Тим більше що ціна на штукатурні роботи у компанії доступна.    

  Ціни на штукатурні роботи в Харкові 

  Ціна на штукатурні роботи формується виходячи з чинників початкового стану стін і їхнього майбутнього вигляду за планом. Тобто підсумку робіт – буде це декорована стіна, кольорова поверхня або просто рівний шар затертого розчину. Актуальний прайс лист на штукатурні роботи формується після виїзду майстрів на об’єкт, здійснення замірів і складання детального кошторису всіх робіт.

  Для уточнення питань або з приводу консультації ви завжди можете зв’язатися з майстрами ДоброБуд і отримати слушні поради.