Dobrobud

DobroBud

Стяжка підлоги у квартирі

Невелика вартість виконання стяжки в Добробут (Харків)

Якісна підлога – основа будь-якого житла. Заливка підлог спеціалістами компанії Добробуд. Роботи зі стяжкою та матеріали. Як правильно вибрати найкращий варіант стяжки і які фактори на це впливають. Що впливає на вартість стяжки підлог. Послідовність виконання робіт працівниками Добробуду.

Функції, що виконуються стяжкою

Створення рівну поверхню

Збільшення міцністі всіх будівельних конструкцій

Додаткова тепло- та звукоізоляція

Підйом рівня підлоги до оптимальної висоти

Методи стяжки підлоги

1. Ручний спосіб

Найбільш традиційний спосіб, при якому вручну, за маяками, заливається стяжка. Найбільш трудомісткий метод.

2. Механізований спосіб

При якому основне навантаження лягає на спеціальні механізми та пристрої, що суттєво знижує навантаження на робітників та скорочує терміни виконання робіт.

Різновиди стяжки

1. Бетонна або цементна

Найчастіше використовуваний варіант стяжки, що відрізняється доступною ціною та простотою виконання.

2. Суха стяжка підлоги

З її допомогою можна швидше переходити до інших робіт, оскільки вирівняною з її допомогою підлогу не треба довго просушувати

3. Самовирівнююча

Не потребує маяків, тому що суміш рівномірно розподіляється самостійно. Недоліком способу є невелика товщина стяжки – трохи більше ніж 2 см.

Послідовність виконання стяжки працівниками компанії Добробуд

1.Підготовка основи

3.Монтаж маяків

5.Заливка

2.Визначення перепадів рівня

4.Створення розчину

6.Вирівнювання та шліфовка стяжки

1.Підготовка основи

2.Обчислення перепадів рівня

3.Встановлення маяків

4.Заготовлення розчину

5.Заливка

6.Вирівнювання та шліфовка стяжки

Послуга заливки підлоги від компанії DobroBud

З нами все просто і прозоро

злагоджена команда професіоналів

Фіксована ціна

Cкладаємо план та кошторис у день приїзду замірника.

Поетапна оплата

Прийом робіт замовником та оплата поділено на 4 частини.

Один підрядник

На всі види робіт у нас один перевірений підрядник

Гарантія на ремонт

Гарантія на ремонт та будівництво 5 років прописані у договорі.

Якісні матеріали

Використовуємо матеріали, які є більш практичними за експлуатаційними властивостями, і відповідно до ціни-якості.

Дизайн проект

Ваш дизайн або доопрацьований нашим дизайнером.

Замовити консультацію

найближчим часом ми зв'яжемося з вами

  Часті питання

  актуальні питання та вичерпні відповіді

  При товщині шару в середньому в 1 сантиметр стяжки підлоги у квартирі знадобиться 20 – 24 кг суміші на 1 квадратний метр.

  Заливка підлоги у квартирі може здійснюватися сухим, напівсухим або мокрим способом.

  У середньому стяжка підлоги не повинна бути меншою за 1 сантиметр.

  Слід виходити з можливостей перекриття, наявного в розпорядженні часу і ціни заливки підлоги у квартирі. Суха стяжка найлегша і найшвидша. Мокра – більш тривалий і трудомісткий процес, проте властивості такої стяжки – кращі.

  Якщо у вас міцне перекриття і достатньо часу, то краще робити напівсуху або мокру стяжку. Вартість роботи стяжки підлоги в такому разі буде вищою, проте служити вона буде краще. 

  Не рекомендується робити стяжку підлоги менше 1 сантиметра.

  Розцінки стяжка підлоги варто виводити виходячи з використання мінімум 20 кг сумішей на 1 квадратний метр покриття. 

  Стяжка підлоги вручну коштуватиме стільки ж, скільки і механізованим способом. У будь-якому разі ви платите за метр квадратний роботи.

  Заливка підлоги в Харкові та області розраховується виходячи зі способу заливки, використаних матеріалів і площі приміщення. 

  Заливка підлоги за низькими цінами від Добробут

  Клінінг після ремонту

  Стяжка підлоги – вкрай необхідна при обробці приміщення процедура. Стяжка використовується і під час першого оздоблення, і під час ремонту. Якісна стяжка вкрай важлива, оскільки є основною підлогового покриття. Помилки в роботі можуть призвести до проникнення в приміщення вологи, скрипучості підлоги, пошкодження поверхні. У такому разі навіть досить бюджетний ремонт обійдеться в копієчку через необхідність переробки. Благо з компанією ДоброБуд такі ексцеси виключені. Майстри фірми швидко і якісно завершать стяжку відвідування без найменших вад.  

  Стяжка підлоги у квартирі – що це?

  Стяжка у квартирі вирізняється особливою важливістю. У невеликих прохідних приміщеннях нерівності особливо кидаються в очі. У квартирі вона відіграє роль прошарку та ізоляції. Зберігає тепло, зменшує чутність сусідів. При цьому, враховуючи невелику висоту стель у більшості квартир, важливо робити міцну, але тонку стяжку, щоб не втрачати простір. Ціна стяжки підлоги у квартирі може бути дещо вищою, оскільки робота вимагає більш ювелірного підходу. 

  Процес підготовки підлоги під стяжку в Харкові

  Незважаючи на те, що заливка підлоги здається досить простою процедурою, процес підготовки вимагає відповідального ставлення і забирає трохи часу. Безпосередньою основою стяжки підлоги є плита перекриття. Насамперед слід позбутися бруду і пилу на ній. Потім – закрити щілини і тріщини, якщо такі є. Після цього треба обов’язково обробити підлогу ґрунтовкою. Далі йде підготовка до стяжки (розмітка підлоги, визначення нульового рівня, встановлення маяків). Тільки після цього фахівці приступають безпосередньо до стяжки підлоги.    

  Способи стяжки підлоги в компанії Добробуд

  Існує кілька способів заливки підлоги в Харкові і області, які використовують в DobroBud. Ціна заливки підлоги може трохи відрізнятися залежно від кожного з них. Також способи відрізняються властивостями стяжки і необхідним мінімальним часом робіт. 

  Суха стяжка

  Простий і дешевий метод стяжки підлоги в Харкові та області – суха стяжка. Вона проводиться без заливки суміші. Просто поверх сухої засипки викладаються листи гіпсоволокна, склеєні між собою. Переваги такого способу крім іншого – відсутність бруду і пилу. 

  Напівсуха

  Чистим способом можна назвати і напівсуху (ще її називають механізованою) стяжку. Тут уже присутня цементно-пісочна суміш. Однак у ній менше води, вона не “розповзається” приміщеннями. Забезпечує хорошу рівність і шумову ізоляцію. Ціна стяжки підлоги в Харкові таким способом трохи вища. 

  Мокра

  Мокра стяжка має найкращі характеристики. Однак важить більше за інші види, створюючи навантаження на перекриття. І вимагає багато часу на заливку. За один день не варто заливати більше 50 м. кв. Потім її вирівнюють спеціальними сумішами. Іноді встановлюють армовану сітку. Тож мокра стяжка – процес досить трудомісткий. 

  Стяжка підлоги у квартирі – матеріали та етапи заливки

  Стяжка підлоги у квартирі може проходити в кілька етапів, залежно від технології заливки. Однак загалом її можна розділити на три великі етапи:

  1. Підготовка.
  2. Стяжка.
  3. Вирівнювання і шліфування. 

  Для сухого методу використовують керамзит, пісок, шлак, вермикуліт. Для напівсухого і мокрого – цемент, щебінь, мастика, пісок, клей, суміші для вирівнювання. Кожен метод має свої плюси і мінуси. Наприклад, сухий – швидкий і легкий для дерев’яних перекриттів. Напівсухий – чистий метод, працювати можна в будь-яку погоду. Мокрий має найкращі характеристики в плані міцності та ізоляції.