Dobrobud

DobroBud

Кладка цегли у Харкові

DobroBud - злагоджена команда фахівців

швидко надійно з гарантією

Кладка цегли у Харкові за низькими цінами від Добробут

Усе про кладку цегли в Харкові та області. Види цегли, їхні характеристики та переваги. Вартість кладки цегли від ДоброБуд. Від чого залежить ціна. З яких етапів складаються роботи з кладки цегли. Як можна замовити послугу зі зведення або ремонту стін.

З нами все просто і прозоро

злагоджена команда професіоналів

Фіксована ціна

Cкладаємо план та кошторис у день приїзду замірника.

Поетапна оплата

Прийом робіт замовником та оплата поділено на 4 частини.

Один підрядник

На всі види робіт у нас один перевірений підрядник

Гарантія на ремонт

Гарантія на ремонт та будівництво 5 років прописані у договорі.

Якісні матеріали

Використовуємо матеріали, які є більш практичними за експлуатаційними властивостями, і відповідно до ціни-якості.

Дизайн проект

Ваш дизайн або доопрацьований нашим дизайнером.

Замовити консультацію

найближчим часом ми зв'яжемося з вами

  Часті питання

  актуальні питання та вичерпні відповіді

  Ціна зведення стін із цегли залежить від виду цегли, типу кладки і ціни супутніх матеріалів. 

  Ціноутворення послуги проходить за формулою “кладка цегли – ціна за м2”, а не за штуку. Прайс буде залежати від виду цегли, типу зв’язки, обсягу робіт і ціни супутніх матеріалів.

  Відновлення цегляних стін – одна з послуг компанії ДоброБуд. Як і ремонт стін. 

  .

  Будівництво будинку, дачі, котеджу і гаража з цегли знаходиться в переліку послуг компанії Добробуд.

  Безкоштовний розрахунок
  вартості ремонту

  Протягом 24 годин складемо кошторис і зв'яжемося з вами

   Кладочні роботи за низькими цінами від Добробут

   Клінінг після ремонту

   Розумну вартість кладки цегли у зв’язці з якісною роботою пропонує компанія ДоброБуд. Фахівці фірми працюють чисто і швидко – все буде готово в заздалегідь обумовлені терміни. Ви отримаєте результат, який не потребуватиме додаткового оздоблення. При цьому кладка цегли (ціна за квадратний метр) не обійдеться дорого – будь-яка працююча людина може дозволити собі звернутися до професіоналів DobroBud. 

   Види кладочних робіт

   Кладка – скрупульозна робота, що вимагає досвіду і терпіння. Основним завданням є зведення стін і перегородок. А ось що стосується матеріалу для кладки – це вже залежить від функцій приміщення, часу робіт, фінансів. ДоброБуду доступна як кладка каменю або кладка перегородок з газобетону (ціна за м2), так кладка цегли. Фірма також проводить ремонт стін і відновлення цегляних стін. 

   Залежно від довжини і товщини стіни застосовують різну техніку перев’язки цегли. Якщо стіна відкрита, то цей момент можна розглядати і з точки зору естетичної категорії.  

   Керамічна

   Червона керамічна цегла – найпоширеніший вид. Вона може бути цілісною або пустотілою. Переваги останньої в меншому навантаженні на фундамент. Крім того завдяки пустотам цегла такого формату краще зберігає тепло. Облицювальна керамічна цегла не потребує додаткового оздоблення після кладки. Вона має оригінальний вигляд і вписується в сучасну стилістику оформлення приміщень.     

   Силікатна

   Загалом, те ж саме можна сказати і про білу силікатну цеглу. Однак її характеристики з вогнестійкості та вологостійкості дещо гірші. Зате за рахунок щільності така цегла краща в плані звукоізоляції. І коштує вона дешевше за керамічну. Вартість цегляної кладки такого матеріалу буде нижчою.

   Саманна

   Саманна цегла або сушняк – висушений блок із глини, соломи та піску. Попри те, що така цегла не обпалена, вона є доволі міцною. Саман добре зберігає тепло, а тому не потребує опалення, і поглинає звук. Також її вирізняє екологія та низька собівартість.

   Гіперпресований

   Найголовнішою перевагою гіперпресованої цегли є її міцність. Тому такий вид використовують найчастіше для спорудження зовнішніх конструкцій або конструкцій під більшим навантаженням (наприклад, арка). Вартість цегляної кладки за 1 м2 гіперпресованого матеріалу зазвичай дорожча за середню. Лицьові поверхні цегли через перебування на видноті мають бути без вад.

   Клінкерна

   Схожа своїми характеристиками міцності з гіперпресованою і клінкерна цегла. Кладочні роботи в ДоброБуд проходять і з її застосуванням у фундаментах або склепіннях будівель. 

   Глазурована

   Така цегла покривається кольоровою глазур’ю. При коректному використанні виглядає це досить красиво і незвично. Іноді глазуровану цеглу застосовують виключно для акцентів. Однак класти таку цеглу доводиться акуратно. Та й сама глазур не така міцна, як основа.

   Етапи кладки цегли

   Зведення стін із цегли проходить у кілька етапів. Дуже важлива підготовка до кладки. Потрібно вирівняти фундамент, виконати гідроізоляцію. Потім підготувати інструменти та матеріали. Перед кладкою замісити розчин. Рівень слід перевіряти після кожних 2 – 3 рядів. Стіна має бути рівною, інакше з часом вона може завалитися. Попередньо слід також визначитися з типом кладки. Загалом, усе виглядає досить просто на папері:

   1. Підготовка фундаменту та підлоги.
   2. Підготовка інструментів.
   3. Безпосередньо кладка.
   4. Видалення вад.

   Водночас кожен з етапів матиме низку нюансів, доступних у роботі тільки професіоналам. А тому послуги фахівців ДоброБуд будуть дуже доречними.  

   Вартість кладки цегли в Харкові

   Вартість цегляної кладки за 1 м2 залежить від багатьох факторів. Зокрема на ціну впливають:

   • Вид цегли.
   • Тип кладки.
   • Площа роботи.
   • Довжина, висота і товщина стіни.
   • Місце роботи (зовнішні стіни чи перегородки).

   Іноді слід також зважати на час робіт у плані погодних умов, вологості тощо, коли йдеться про зовнішні стіни. Виходячи з цього, найкращим варіантом щодо кладки цегли буде звернення до ДоброБуд. Фахівці фірми зможуть провести першу консультацію навіть телефоном. У тому числі скласти приблизний кошторис.