Dobrobud

DobroBud

Демонтажні роботи у Харкові

Демонтажні роботи у Харкові за низькими цінами від Добробут

Що таке демонтажні роботи і в чому важливість цього процесу під час ремонту. Види демонтажних робіт від компанії Добробуд. Етапи підготовчих робіт і їх складність. Кращий прайс на демонтажні роботи від DobroBud. Замовити послуги компанії - правильний вибір.  

Що варто врахувати при демонтажі

Збереження цілісності будівлі

В роботі враховані несучі стіни, вентиляція, газові труби, каналізація, опалення, водовідведення

Документація

Демонтаж — частина перепланування і реконструкції. Ми проводимо всі роботи відповідно до інженерних розрахунків, проектної документації

Вартість

Наша команда діє згідно зі складеним кошторисом, де вказано весь перелік робіт

З нами все просто і прозоро

злагоджена команда професіоналів

Фіксована ціна

Cкладаємо план та кошторис у день приїзду замірника.

Поетапна оплата

Прийом робіт замовником та оплата поділено на 4 частини.

Один підрядник

На всі види робіт у нас один перевірений підрядник

Гарантія на ремонт

Гарантія на ремонт та будівництво 5 років прописані у договорі.

Якісні матеріали

Використовуємо матеріали, які є більш практичними за експлуатаційними властивостями, і відповідно до ціни-якості.

Дизайн проект

Ваш дизайн або доопрацьований нашим дизайнером.

Замовити консультацію

найближчим часом ми зв'яжемося з вами

  Часті питання

  актуальні питання та вичерпні відповіді

  Демонтаж плитки розраховується за квадратний метр. При замовленні великого обсягу робіт, надається знижка від компанії ДоброБуд.

  Демонтажні роботи по Харкову і області включають повне або часткове зняття старих стін, перегородок, підлоги, стелі, покрівлі, дверей, вікон, сантехніки та побутової техніки.

  Зняття стелі в прайс-листі на демонтажні роботи розраховується за квадратний метр залежно від типу матеріалу. Докладний прайс можна скласти після безкоштовної оцінки нашими фахівцями.

  Вартість повного демонтажу квартири оцінюється на основі багатьох факторів. Багато що залежить від типу покриттів, які потрібно знімати. Демонтаж паркету або плитки обходиться дорожче, ніж демонтаж ламінату або лінолеуму. Демонтаж бетонних стін дорожчий за цегляні і так далі. 

  Демонтажні роботи в квартирі з розбирання стін із цегли з компанією ДоброБуд обійдуться за максимально вигідною ціною. 

  Кошторис на виконання демонтажних робіт можна замовити у компанії Добробуд. Для початку зв’яжіться з консультантами фірми телефоном. Після цього оцінювач приїде на місце майбутніх робіт і складе кошторис.

  Безкоштовний розрахунок
  вартості ремонту

  Протягом 24 годин складемо кошторис і зв'яжемося з вами

   Демонтажні роботи за низькими цінами від Добробут

   Клінінг після ремонту

   Будь-який якісний ремонт вимагає ретельної підготовки. Демонтажні роботи – основна частина цього процесу. Вони полягають у знятті старих зношених поверхонь дощенту. 

   Демонтажні роботи – основа якісного ремонту

   У більшості випадків не варто укладати нові матеріали поверх колишніх покриттів. У кращому варіанті це призведе до просідання, скрипучості підлоги, крихкості стін, обвалу шпалер і обсипання стелі. Без демонтажу ви заощадите на першому ремонті, проте незабаром доведеться робити другий. Тому в перспективі краще вивчити прайс на демонтажні роботи. Тим більше з огляду на доступні ціни від компанії ДоброБуд. Демонтаж з DobroBud зробить ваш ремонт довговічним.

   Які роботи входять в демонтажний процес?

   Демонтажні роботи в Харкові та області включають в себе зачистку всередині і зовні приміщення, стяжку або ґрунтовку основи для подальшого монтажу нових матеріалів. 

   Внутрішні

   Усередині приміщення демонтажу підлягає стара сантехніка і непрацююче обладнання (наприклад, ванна, котел, бойлер), а також стіни, підлога, стеля цілком або частково. Зокрема на підлозі проходить зняття паркету, ламінату або лінолеуму, на стінах – фарбування або шпалер. Можна зняти підвісну стелю. У контексті перепланування приміщення варто повністю розібрати стіни (якщо вони не є несучими). При цьому компанія ДоброБуд проводить демонтаж у Харкові та області з виконанням усіх норм безпеки.   

   Зовнішні

   Прайс лист на демонтажні роботи зовні включає процес зняття пошкоджених або неефективних утеплювальних матеріалів, покрівлі, відливів і стоків, декоративних елементів. Також у разі потреби сюди входить демонтаж вікон і дверей.  

   Етапи демонтажних робіт у компанії ДоброБуд

   Ціни на демонтажні роботи залежать від обсягу та складності робіт. Зазвичай процес складається з декількох етапів. 

   1. Підготовка до демонтажу. Підбір інструментів, спорудження допоміжних конструкцій у разі зовнішнього демонтажу важких елементів. 
   2. Безпосередньо повне або часткове зняття старих елементів.
   3. Вивезення сміття, розчищення території для подальшого монтажу.

   Деякі прості роботи з усунення старого покриття клієнт може зробити самостійно. В іншому краще покластися на професіоналів компанії ДоброБуд. 

   Прайс на демонтажні роботи

   Розцінки на демонтажні роботи від DodroBud завжди залишаються доступними для всіх клієнтів. Ціна залежить від типу матеріалів, що демонтуються, їх обсягу і ваги. 

   Детальну вартість демонтажних робіт можна обговорити з фахівцями ДоброБуд. Замовте послугу у майстрів компанії і переконайтеся в професійному підході і якості робіт самостійно.

   Збереження цілісності будівлі

   В роботі враховані несучі стіни, вентиляція, газові труби, каналізація, опалення, водовідведення

   Документація

   Демонтаж — частина перепланування і реконструкції. Ми проводимо всі роботи відповідно до інженерних розрахунків, проектної документації

   Вартість

   Наша команда діє згідно зі складеним кошторисом, де вказано весь перелік робіт