Dobrobud

DobroBud

Укладання лінолеуму

Недороге укладання лінолеуму компанією Добробуд, Харків

Високоякісне укладання лінолеуму працівниками компанії Добробуд. Переваги матеріалу. Грамотне настилання лінолеуму по етапах. Як правильно вибрати клас лінолеуму. Як доглядати за покриттям. Повний набір послуг під ключ від компанії Добробуд.

Головні переваги лінолеуму

Доступна ціна

Термін експлуатації

від 8 до 40 років

Стійкость до зношування

КЛАСИ ЛІНОЛЕУМУ

побутовий

Відрізняється величезним вибором малюнків, поєднань кольорів і відтінків, але його міцність не дуже велика. Він призначений для житлових приміщень із мінімальною прохідністю, наприклад, у спальнях. Захисний шар у нього тонкий, в межах 0.35 мм, тому він служить не більше 10 років.

напівкомерційний

Також відрізняється багатим асортиментом дизайнів та фарб. Захисний шар у нього вдвічі товщий за побутовий лінолеум – 0.7 мм, що зумовлює і більш тривалий термін експлуатації – до 20 років. Такий матеріал підходить для різних побутових приміщень – коридорів, кухонь, віталень та їдалень, а також для невеликих офісів з мінімумом співробітників.

комерційний

Цей тип лінолеуму має найтовстіший і щільніший захисний шар, тому він застосовується в місцях з великою прохідністю, наприклад, у великих офісах, магазинах, торгових і розважальних центрах, промислових підприємствах. У комерційного лінолеуму максимальний термін експлуатації та стійкість до зношування, що вражає. Різновидом такого матеріалу є так званий спортивний лінолеум. Для збільшення міцності та зносостійкості його поверхня додатково покрита поліуретаном.

Послідовність укладання лінолеуму

1. Підготовка основи

2. Підготовка інструментів та матеріалів

3. Вибір способу укладання

4. Монтажні роботи

5. Закладення швів

Як правильно доглядати за лінолеумовою підлогою

Попри те, що лінолеум вважається надійним і міцним покриттям для підлоги, відсутність регулярного грамотного догляду за ним призведе до втрати його декоративності та практичних якостей, а також до прискореного зношування та швидкого виходу з ладу. Доглядати лінолеум можна наступними способами: сухий метод – чищення пилососом чи віником або вологий метод. Після укладання матеріалу має пройти 30 діб, перш ніж його можна буде вперше помити. Весь цей час дозволено лише сухе прибирання. За місяць лінолеум «відлежиться» і набуде правильної форми, адаптується до умов приміщення, в якому йому належить перебувати багато років. У цей період він ще вбирає вологу з навколишнього середовища, а миття може не просто пошкодити лінолеум, а й непоправно зіпсувати нове покриття. Для будь-яких видів лінолеуму під забороною знаходяться засоби з абразивами та жорсткі ганчірки та щітки. Гарячу воду не можна застосовувати навіть для усунення значних забруднень, так само як і небажано сильно зволожувати підлогу, адже зробити це можна мінімально вологою ганчіркою. На завершення миття лінолеум корисно насухо витерти ганчіркою з м'якої та гігроскопічної тканини, наприклад, з фланелі.

Замовити консультацію

найближчим часом ми зв'яжемося з вами

  З нами все просто і прозоро

  злагоджена команда професіоналів

  Фіксована ціна

  Cкладаємо план та кошторис у день приїзду замірника.

  Поетапна оплата

  Прийом робіт замовником та оплата поділено на 4 частини.

  Один підрядник

  На всі види робіт у нас один перевірений підрядник

  Гарантія на ремонт

  Гарантія на ремонт та будівництво 5 років прописані у договорі.

  Якісні матеріали

  Використовуємо матеріали, які є більш практичними за експлуатаційними властивостями, і відповідно до ціни-якості.

  Дизайн проект

  Ваш дизайн або доопрацьований нашим дизайнером.

  Часті питання

  актуальні питання та вичерпні відповіді

  Вартість монтажу лінолеуму залежить від технології укладання і стану старого покриття. Однак вона ніколи не перевищує середньостатистичний бюджет. 

  Укладка лінолеуму на підлогу можливе без клею і навіть клейкої стрічки. Однак такий спосіб рекомендується використовувати тільки в невеликих приміщеннях з малим навантаженням.

  Не варто. Перед монтажом потрібно розкласти лінолеум на тривалий час (залежно від типу) від 3 днів до тижня, щоб матеріал розправився.

  Ціна за роботу з укладки лінолеуму передбачає додаткові прошарки між основою і лінолеумом у вигляді ДВП, ДСП або щільного картону.

  Розцінки укладки лінолеуму включають демонтаж старого покриття, підготовку основи для монтажу лінолеуму і безпосередньо сам монтаж.

  Укладка лінолеуму на підлогу будь-якого виду передбачає очищення і просушування основи, застосування допоміжних прошарків (за необхідності ДВП, ДСП або картон), використання спеціального клею. Стелити слід, по можливості уникаючи швів.

  Укладка лінолеуму за низькими цінами від Добробут

  Клінінг після ремонту

  Монтаж лінолеуму – найшвидший спосіб оформити підлогове покриття в будинку або квартирі. У той же час матеріал широко використовується в офісних або промислових приміщеннях. Характеристики лінолеуму дозволяють йому користуватися стабільним попитом на ринку оздоблення. А фахівці компанії ДоброБуд володіють багаторічним досвідом роботи з матеріалом, що дозволяє забезпечити тривалу і комфортну експлуатацію лінолеуму.

  Переваги та недоліки укладки лінолеуму

  Ціна лінолеуму, як і ціна укладки лінолеуму – одна з головних переваг цього матеріалу. Лінолеум є досить дешевим. Але при цьому зберігає практичність. Матеріал непогано зберігає тепло, забезпечує шумову ізоляцію, а захисний шар забезпечує опір зносу і поверхневим пошкодженням. Монтаж лінолеуму проходить максимально швидко. У деяких випадках він не потребує навіть додаткових засобів кріплення. Недоліки викликає тільки неправильний монтаж лінолеуму. Тоді він може скручуватися, здуватися або ковзати. Однак, замовивши послугу у ДоброБуд, про це можна не переживати.

  Таким чином, популярність матеріалу зумовлена такими факторами:

  • швидкість робіт з укладання;
  • низька вартість;
  • практичність;
  • універсальність.

  Слід також зазначити, що при цьому існує досить великий вибір лінолеуму не тільки за кольором або малюнком, а й за класом, структурою або матеріалом. 

  Типи лінолеуму для монтажу в компанії Добробуд

  Ціна укладки лінолеуму в Харкові і області також залежить від цих характеристик типу матеріалу. Існує 4 класи зносостійкості лінолеуму і по 9 підкласів у кожному з них. Для житлових приміщень цілком підійде лінолеум помірного навантаження – 21 – 29. Коли в кухні або коридорі використовується більш міцне покриття, а в спальні – менш міцне. Комерційні приміщення високої прохідності, де ведеться активна громадська діяльність краще забезпечувати лінолеумом 3 класу інтенсивного навантаження (31 – 39).

  За матеріалом лінолеум поділяють на натуральний, гумовий, ПВХ, алкідний і нітроцелюлозний. Кожен із них має свої переваги. Наприклад, натуральний – найбільш екологічно чистий, тому відмінно підходить для житлових приміщень. Гумовий найкраще відштовхує вологу, ПВХ захищений від деформації під час температурних перепадів, нітроцелюлоза вирізняється еластичністю і пружністю. У будь-якому разі послуга укладки лінолеуму на підлогу від компанії ДоброБуд передбачає роботу з будь-яким типом матеріалу.     

  Процес укладка лінолеуму на підлогу в Харкові

  Постелити лінолеум, ціна якого буде доступна, можна в два етапи. На першому слід підготувати поверхню. Демонтувати старий лінолеум, прибрати нерівності, прочистити і просушити основу. У деяких випадках новий матеріал можна накладати на стару поверхню. Але це лише у випадках, якщо вона щільно прилягає до основи.

  На другому етапі відбувається безпосередньо монтаж лінолеуму. Воно здійснюється на спеціальний клей або клейку стрічку (якщо прохідність приміщення і площа не надто велика). Іноді в невеликих приміщеннях лінолеум просто кладуть на основу без додаткових прошарків. На фініші акуратно закривають кінці лінолеуму плінтусами.   

  Рекомендації з догляду за лінолеумом після монтажу

  Лінолеум – невибагливий матеріал. Тому ціна покласти лінолеум – не єдина його перевага. Після монтажу слід уникати падіння на поверхню гострих предметів. Також не рекомендується влаштовувати часті перестановки, адже лінолеум під меблями просідає і розтягується. Водночас шви між рулонами – найслабше місце. Тому їх краще уникати або за можливості ховати в найменш використовуваних місцях.   

  Ціна на укладка лінолеуму в Харкові

  Загалом ціна монтажу лінолеуму не перевищуватиме середньостатистичний бюджет. Однак конкретна вартість залежить від стану старого покриття і способу укладання матеріалу. Якщо основа вимагає ретельного очищення – ціна зросте. Аналогічно додатковим пунктом витрат може стати клей або клейка стрічка для закріплення лінолеуму. Щоб уникнути головного болю, найкраще замовити послугу укладку лінолеуму у компанії ДоброБуд. Майстри фірми зроблять вашу підлогу надійною основою приміщення на довгі роки.