Dobrobud

DobroBud

Укладання лінолему

DobroBud - злагоджена команда фахівців

швидко надійно з гарантією

Укладання лінолеуму у Харкові за низькими цінами від Добробут

Укладка лінолеуму на підлогу – якісна послуга від компанії ДоброБуд. Плюси даного виду покриття. Як правильно поетапно монтувати лінолеум. Який клас лінолеуму вибрати. Рекомендації по догляду за лінолеумом. Весь спектр послуг по роботі з лінолеумом під ключ за доступною ціною.

З нами все просто і прозоро

злагоджена команда професіоналів

Фіксована ціна

Cкладаємо план та кошторис у день приїзду замірника.

Поетапна оплата

Прийом робіт замовником та оплата поділено на 4 частини.

Один підрядник

На всі види робіт у нас один перевірений підрядник

Гарантія на ремонт

Гарантія на ремонт та будівництво 5 років прописані у договорі.

Якісні матеріали

Використовуємо матеріали, які є більш практичними за експлуатаційними властивостями, і відповідно до ціни-якості.

Дизайн проект

Ваш дизайн або доопрацьований нашим дизайнером.

Замовити консультацію

найближчим часом ми зв'яжемося з вами

Часті питання

актуальні питання та вичерпні відповіді

Вартість монтажу лінолеуму залежить від технології укладання і стану старого покриття. Однак вона ніколи не перевищує середньостатистичний бюджет. 

Укладка лінолеуму на підлогу можливе без клею і навіть клейкої стрічки. Однак такий спосіб рекомендується використовувати тільки в невеликих приміщеннях з малим навантаженням.

Не варто. Перед монтажом потрібно розкласти лінолеум на тривалий час (залежно від типу) від 3 днів до тижня, щоб матеріал розправився.

Ціна за роботу з укладки лінолеуму передбачає додаткові прошарки між основою і лінолеумом у вигляді ДВП, ДСП або щільного картону.

Розцінки укладки лінолеуму включають демонтаж старого покриття, підготовку основи для монтажу лінолеуму і безпосередньо сам монтаж.

Укладка лінолеуму на підлогу будь-якого виду передбачає очищення і просушування основи, застосування допоміжних прошарків (за необхідності ДВП, ДСП або картон), використання спеціального клею. Стелити слід, по можливості уникаючи швів.

Безкоштовний розрахунок
вартості ремонту

Протягом 24 годин складемо кошторис і зв'яжемося з вами

Укладка лінолеуму за низькими цінами від Добробут

Клінінг після ремонту

Монтаж лінолеуму – найшвидший спосіб оформити підлогове покриття в будинку або квартирі. У той же час матеріал широко використовується в офісних або промислових приміщеннях. Характеристики лінолеуму дозволяють йому користуватися стабільним попитом на ринку оздоблення. А фахівці компанії ДоброБуд володіють багаторічним досвідом роботи з матеріалом, що дозволяє забезпечити тривалу і комфортну експлуатацію лінолеуму.

Переваги та недоліки укладки лінолеуму

Ціна лінолеуму, як і ціна укладки лінолеуму – одна з головних переваг цього матеріалу. Лінолеум є досить дешевим. Але при цьому зберігає практичність. Матеріал непогано зберігає тепло, забезпечує шумову ізоляцію, а захисний шар забезпечує опір зносу і поверхневим пошкодженням. Монтаж лінолеуму проходить максимально швидко. У деяких випадках він не потребує навіть додаткових засобів кріплення. Недоліки викликає тільки неправильний монтаж лінолеуму. Тоді він може скручуватися, здуватися або ковзати. Однак, замовивши послугу у ДоброБуд, про це можна не переживати.

Таким чином, популярність матеріалу зумовлена такими факторами:

  • швидкість робіт з укладання;
  • низька вартість;
  • практичність;
  • універсальність.

Слід також зазначити, що при цьому існує досить великий вибір лінолеуму не тільки за кольором або малюнком, а й за класом, структурою або матеріалом. 

Типи лінолеуму для монтажу в компанії Добробуд

Ціна укладки лінолеуму в Харкові і області також залежить від цих характеристик типу матеріалу. Існує 4 класи зносостійкості лінолеуму і по 9 підкласів у кожному з них. Для житлових приміщень цілком підійде лінолеум помірного навантаження – 21 – 29. Коли в кухні або коридорі використовується більш міцне покриття, а в спальні – менш міцне. Комерційні приміщення високої прохідності, де ведеться активна громадська діяльність краще забезпечувати лінолеумом 3 класу інтенсивного навантаження (31 – 39).

За матеріалом лінолеум поділяють на натуральний, гумовий, ПВХ, алкідний і нітроцелюлозний. Кожен із них має свої переваги. Наприклад, натуральний – найбільш екологічно чистий, тому відмінно підходить для житлових приміщень. Гумовий найкраще відштовхує вологу, ПВХ захищений від деформації під час температурних перепадів, нітроцелюлоза вирізняється еластичністю і пружністю. У будь-якому разі послуга укладки лінолеуму на підлогу від компанії ДоброБуд передбачає роботу з будь-яким типом матеріалу.     

Процес укладка лінолеуму на підлогу в Харкові

Постелити лінолеум, ціна якого буде доступна, можна в два етапи. На першому слід підготувати поверхню. Демонтувати старий лінолеум, прибрати нерівності, прочистити і просушити основу. У деяких випадках новий матеріал можна накладати на стару поверхню. Але це лише у випадках, якщо вона щільно прилягає до основи.

На другому етапі відбувається безпосередньо монтаж лінолеуму. Воно здійснюється на спеціальний клей або клейку стрічку (якщо прохідність приміщення і площа не надто велика). Іноді в невеликих приміщеннях лінолеум просто кладуть на основу без додаткових прошарків. На фініші акуратно закривають кінці лінолеуму плінтусами.   

Рекомендації з догляду за лінолеумом після монтажу

Лінолеум – невибагливий матеріал. Тому ціна покласти лінолеум – не єдина його перевага. Після монтажу слід уникати падіння на поверхню гострих предметів. Також не рекомендується влаштовувати часті перестановки, адже лінолеум під меблями просідає і розтягується. Водночас шви між рулонами – найслабше місце. Тому їх краще уникати або за можливості ховати в найменш використовуваних місцях.   

Ціна на укладка лінолеуму в Харкові

Загалом ціна монтажу лінолеуму не перевищуватиме середньостатистичний бюджет. Однак конкретна вартість залежить від стану старого покриття і способу укладання матеріалу. Якщо основа вимагає ретельного очищення – ціна зросте. Аналогічно додатковим пунктом витрат може стати клей або клейка стрічка для закріплення лінолеуму. Щоб уникнути головного болю, найкраще замовити послугу укладку лінолеуму у компанії ДоброБуд. Майстри фірми зроблять вашу підлогу надійною основою приміщення на довгі роки.