Dobrobud

DobroBud

Будівництво гаража Харків

DobroBud - злагоджена команда фахівців

швидко надійно з гарантією

Побудова гаража під ключ у Харкові недорого та швидко

Все про будівництво гаража під ключ у Харкові та області. Типи гаражів на будь-який смак і розмір від компанії ДоброБуд. Етапи робіт і ціна будівництва гаража. Витрати на матеріали та інші поради від фахівців. Кращий вибір для побудови гаража під ключ – компанія DobroBud. Покладайтеся на професіоналів та залиште запит на нашому веб-сайті.

З нами все просто і прозоро

злагоджена команда професіоналів

Фіксована ціна

Cкладаємо план та кошторис у день приїзду замірника.

Поетапна оплата

Прийом робіт замовником та оплата поділено на 4 частини.

Один підрядник

На всі види робіт у нас один перевірений підрядник

Гарантія на ремонт

Гарантія на ремонт та будівництво 5 років прописані у договорі.

Якісні матеріали

Використовуємо матеріали, які є більш практичними за експлуатаційними властивостями, і відповідно до ціни-якості.

Дизайн проект

Ваш дизайн або доопрацьований нашим дизайнером.

Замовити консультацію

найближчим часом ми зв'яжемося з вами

  Часті питання

  актуальні питання та вичерпні відповіді

  Усе залежить від вашої кінцевої мети. Хочете ви побудувати швидко, міцно або тепло. Як “золоту середину” зазвичай вибирають газоблоки 200 – 300 мм.

  Ціна будівництва гаража під ключ залежить від додаткових приміщень. Однак проста оглядова яма не обтяжить фінанси клієнта, оскільки не коштуватиме дорого.

  Будівництво гаража під ключ у середньому займає близько місяця. Багато що залежить від складності проєкту і пори року.

  Для підготовки ділянки та закупівлі необхідних матеріалів зв’яжіться з фахівцями компанії Добробуд.

  Побудувати гараж під ключ з гарантією завжди можна з DobroBud. Фахівці компанії проведуть заміну або відремонтують неякісні ділянки будівлі, якщо пошкодження не були наслідком фізичного впливу. 

  Безкоштовний розрахунок
  вартості ремонту

  Протягом 24 годин складемо кошторис і зв'яжемося з вами

   Будівництво гаража під ключ від Добробут

   Клінінг після ремонту

   Споруда гаража – не такий простий процес, як може здатися на перший погляд. Якщо мова йде не про чотири голі вологі стіни, що продуваються, а про надійний притулок вашого автомобіля, де потрібні нормальні комунікації, утеплення, куточок майстерні, – краще звернутися до професіоналів. Саме такими майстрами своєї справи є фахівці компанії ДоброБуд, довірившись їм можна спокійно забути про будівельні роботи.  

   Побудуємо гаражі під ключ таких типів

   У цьому й полягає принадність будівництва гаража під ключ. Ви тільки говорите про свої бажання і бачення, а фахівці втілюють їх у життя. Не треба думати про розбивку ділянки, купівлю матеріалів, канали комунікації. При цьому компанія ДоброБуд пропонує повний перелік всіляких типів гаражів. Гараж може бути окремою будівлею або прибудовою до будинку. Це також реально оформити як низку гаражів однією будівлею. Компанія зводить гаражі, як на одну, так і на кілька машин. Щодо “наповнення” приміщень, то за бажанням будівля будується з утепленням, водопроводом та іншими комунікаціями. Аналогічно іноді гараж під ключ хочеться обладнати додатковими приміщеннями – майстерня, склад, місце для відпочинку, льох, яма. У тому числі ДоброБуд запропонує варіант двоповерхового гаража з мансардою.     

   Будівництво гаражів у Харкові та області із сучасних матеріалів

   Гараж під ключ повинен прослужити довго. А тому притулок вашого автомобіля варто будувати з використанням сучасних надійних матеріалів. Популярною основою конструкції на сьогоднішній день є: 

   • сендвіч панелі;
   • газобетон та інші піноблоки (будується швидко); 
   • цегла (міцна класика);
   • профнастил;
   • дерево (екологічно). 

   Для утеплення зазвичай вибирають пінопласт або мінеральну вату. Для покрівлі – металочерепицю, а якщо дешевше – азбестовий шифер.      

   Етапи будівництва гаража під ключ

   Компанія Добробуд будує гараж під ключ у Харкові та області в три етапи. Перший можна назвати підготовчим. Далі – основний етап. Він займає найбільше часу і витрат. Завершальний етап – підготовка до здачі гаража під ключ. 

   • Розбивка ділянки, закупівля матеріалів, закладка фундаменту.
   • Зведення стін, проведення комунікацій, утеплення, покрівля.
   • Встановлення обладнання всередині приміщення, оздоблювальні роботи. 

   Під час будівництва гаража важливо розуміти, як саме ви будете експлуатувати приміщення. Якщо за планом воно служить виключно притулком для автомобіля, то етапи, витрати і час будівництва реально помітно скоротити. Але якщо ви хочете мати можливість оглянути / полагодити машину, майструвати в приміщенні або навіть відпочивати – краще не економити.   

   Ціна будівництва гаража в компанії ДоброБуд

   Ціна гаража під ключ здебільшого залежить від двох чинників – типу приміщення і будівельних матеріалів. Найпростіший невеликий гараж з недорогими матеріалами може бути побудований приблизно за два тижні і за вигідною ціною. Однак якщо конструкція складніша (наприклад, з мансардою), є додаткові приміщення (льох, майстерня), багато різних комунікацій – це вже зовсім інший рівень. Такий варіант навряд чи обійдеться значно дорожче. І будівництво займе не менше місяця. Логічно, що чим більше приміщення, тим більше матеріалів доведеться використовувати. А отже – зростатиме і ціна гаража під ключ. У будь-якому разі найкращий варіант реалізації проєкту – робота з компанією ДоброБуд. Фахівці компанії зможуть провести консультацію, порадити оптимальне рішення і скласти попередній прайс-лист навіть по телефону.