Dobrobud

DobroBud

Терміновий ремонт даху Харків

DobroBud - злагоджена команда фахівців

швидко надійно з гарантією

Терміновий ремонт Даху за низькими цінами від Добробут

Усе про ремонт даху у Харкові та області. Доступні ціни, висока якість робіт від ДоброБуд. Фахівці компанії в оптимальні терміни проведуть будь-які роботи. 

З нами все просто і прозоро

злагоджена команда професіоналів

Фіксована ціна

Cкладаємо план та кошторис у день приїзду замірника.

Поетапна оплата

Прийом робіт замовником та оплата поділено на 4 частини.

Один підрядник

На всі види робіт у нас один перевірений підрядник

Гарантія на ремонт

Гарантія на ремонт та будівництво 5 років прописані у договорі.

Якісні матеріали

Використовуємо матеріали, які є більш практичними за експлуатаційними властивостями, і відповідно до ціни-якості.

Дизайн проект

Ваш дизайн або доопрацьований нашим дизайнером.

Замовити консультацію

найближчим часом ми зв'яжемося з вами

  Часті питання

  актуальні питання та вичерпні відповіді

  Залежно від площі та матеріалів вартість може змінюватися. Детальний прайс лист на покрівельні роботи вам нададуть співробітники ДоброБуд.

  Капітальний ремонт даху складається з очищення, праймера, підкладки, і накладення шарів покриття даху.

  Так, послуга відновлення даху з нуля в Харкові пропонується компанією Добробуд. Розцінки на ремонт даху з нуля нададуть клієнту фахівці компанії.

  Ціни на ремонт даху для приватного і багатоквартирного будинку майже не відрізняються. За більш детальною інформацією звертайтеся за телефоном, вказаним на сайті ДоброБуд.

  Ремонт даху будинку може зайняти від 3 – 4 днів до 2 – 3 тижнів залежно від складності робіт і площі.

  Безкоштовний розрахунок
  вартості ремонту

  Протягом 24 годин складемо кошторис і зв'яжемося з вами

   Ремонт даху в Харкові від професіоналів ДоброБуд

   Клінінг після ремонту

   Добробуд – досвідчена і відома компанія в сфері ремонтних і будівельних робіт. Ремонт даху в Харкові є одним з видів послуг, які варто замовляти саме у них. Покрівельні роботи ціна/якість компанії ДоброБуд відповідають високим стандартам, а лагодження не займе багато часу.

   Особливості ремонту даху в Харкові 

   Саме фактор тривалості ремонту відіграє надзвичайно важливу роль. У зв’язку з великим попитом, яким на сьогодні користуються покрівельні роботи в Харкові, важливо знайти пропозицію, за якої від огляду та оцінки робіт до здачі під ключ пройде мінімум часу. Але якість при цьому не постраждає. Адже терміновий ремонт даху часом закінчується сумно – коли поверхні продуваються або протікають. З ДоброБуд такий результат виключений.

   Види ремонту даху в компанії ДоброБуд   

   Компанія пропонує всі види ремонту дахів у будь-якому стані. Не має значення – пошкоджений дах частково або майже відсутній. Саме, виходячи зі стану даху (а також площі), різняться і розцінки на покрівельні роботи. 

   ДоброБуд проводить гідроізоляцію, пароізоляцію і теплоізоляцію покрівлі. Кожна деталь тут важлива. Дах має бути захищений від проникнення холодних потоків повітря і води. Інакше пошкодження отримає не тільки сам дах, а й внутрішнє приміщення – стіни та підлога. У цьому контексті компанія також проводить влаштування скатної або м’якої покрівлі, встановлює захисне покриття. Все ретельно звіряється і розраховується. 

   Етапи покрівельних робіт у Харкові 

   Незалежно від терміновості, роботи такого делікатного характеру повинні проходити поетапно. Це позбавить клієнта від неприємних сюрпризів у майбутньому. 

   Насамперед покрівлю слід очистити від дрібного сміття, пилу і дефектів. Потім провести праймер, тобто ґрунтування поверхні. Щоб вона краще взаємодіяла з покрівельними матеріалами. Підкладка – наступний етап роботи. Потім йде перший і другий шар покриття. 

   Ціна ремонту даху складається саме з цих етапів. Очищення і ґрунтовка – дешевші процедури. Безпосередньо покриття – дорожче. Крім того, ціни на ремонт даху будинку залежать від використаних матеріалів. Можна використовувати дорогі закордонні матеріали, а можна їхні вітчизняні дешевші аналоги.

   Розцінки на покрівельні роботи  

   Ремонт даху в Харкові починається з виїзду фахівця компанії ДоброБуд на місце ремонтних робіт. Він заміряє площу, розраховує складність, ризики, запропонує матеріали, і, як результат – зробить попередню оцінку вартості послуги ремонт дахів. 

   Діапазон цін компанії DobroBud залежить від площі, складності роботи і використовуваних матеріалів. Крім того необхідно враховувати архітектуру будови і форму будови. Також при замовленні ремонту даху на велику площу, буде діяти знижка. Більш детальну інформацію дізнайтеся у менеджера компанії.

   Чому варто довірити ремонт даху майстрам компанії ДоброБуд?

   Покрівельні роботи в Харкові вигідно замовляти у ДоброБуд і за фінансовими, і за якісними критеріями. Компанія має досвід такого роду діяльності і достатній штат співробітників для дотримання термінів замовлення. Крім того, ДоброБуд пропонує прозоре і чесне ціноутворення зі звітністю на кожному етапі роботи. Компанія гарантує якість і завжди готова враховувати побажання клієнта.

   Якщо вам потрібно швидко, недорого і на роки провести ремонт даху будинку – звертайтеся в ДоброБуд. Замовте консультацію фахівців компанії і переконайтеся в їхньому професіоналізмі.