Dobrobud

DobroBud

Укладання паркету

Паркетна підлога в Харкові: недороге укладання співробітниками Добробуд

Основні відомості про укладання паркету компанією Добробуд. Методика, способи та різновиди монтажу паркетних підлог, що виконуються підприємством. Чинники, що впливають на вартість послуг. Плюси паркету в порівнянні з іншими видами покриття для підлоги. Етапи виконання операцій представниками DobroBud.

Переваги паркету

Використання замкового з'єднання

дозволяє укласти паркет швидко та якісно.

Простота догляду

можна вимити вологою ганчіркою.

Тривалий термін служби

до 35 років (за умови професійного укладання та грамотного догляду).

Різновиди паркету

Штучний

Має безліч позитивних якостей: можна ремонтувати кілька разів, служить довго, укладати можна різними способами. Цей варіант має більшу популярність, ніж інші види.

мозаїчний

Він має вигляд квадратних плит розміром 40х40 або 60х60 см. Кожна плита покрита окремими планками, які можуть бути різних кольорів, що дало назву цьому варіанту. Товщина планок складає 8 – 12 мм.

Щитовий

Складається із двох шарів: перший – дошка або ДВП, на якій закріплені планки із твердого дерева. Товщина складає 15 – 30 мм, максимальний розмір – 80х80см. Щитовий паркет покритий лаком. Найчастіше в основі малюнка на такому паркеті лежить квадрат та ромби.

Масивний

Виготовляється із суцільного дерева, що позначається на його вартості. Він дорожчий за більшість інших різновидів паркету. Це дошки завдовжки кілька метрів, шириною від 8 см і товщиною в 15 мм.

Художній

Такий тип паркету також називають палацовим, тому що раніше він був доступний лише дуже багатим людям. Найдорожчий варіант через складність виготовлення та укладання. У роботі використовується багато сортів деревини, а візерунки вражають формами та витонченістю. Палацовий паркет – витвір мистецтва.

Паркетна дошка

Для неї використовуються три шари матеріалів: нижній шар – хвойна деревина, верхні шари складаються з більш міцного та твердого дерева. Ширина паркетної дошки 13-21 мм, товщина 7-23 мм, довжина 120-127 см.

Послідовність укладання паркету

Підготовчий етап

Перший етап
Для початку необхідно виконати всі підготовчі роботи з монтажу труб та прокладання електричних кабелів та проводів. Потім заливається стяжка із бетону, а після висихання на неї наноситься водонепроникний матеріал. Стелити паркет можна і на бетонну підкладку, але в цьому випадку він згодом може почати рипіти, може розхитатися. Найкращим виходом є укладання підкладки з товстої фанери або ДСП.

Монтаж підкладки

Другий етап
Фахівці компанії Добробуд використовують виключно вологостійкі сорти фанери. Листи поділяють на 4 частини та прикріплюють до основи за допомогою клею та дюбелів. Готове покриття шліфують. Товщина фанери залежить від товщини паркету. Чим вона більша, тим товщі має бути фанера.

Укладання паркету

Третій етап
На цьому етапі на підготовлену поверхню досвідчені майстри Добробуду настилають паркет. Перед цим упакування матеріалу необхідно розкрити та витримати за кімнатної температури не менше ніж тиждень. За цей період деревина акліматизується до умов приміщення – температури та вологості. Особливу небезпеку для нових паркетних підлог представляє зима. Якщо під час опалювального сезону, особливо на його початку та наприкінці, паркет не здувся і не розтріскався, то термін його служби може досягти 50 років без втрати властивостей.

З нами все просто і прозоро

злагоджена команда професіоналів

Фіксована ціна

Cкладаємо план та кошторис у день приїзду замірника.

Поетапна оплата

Прийом робіт замовником та оплата поділено на 4 частини.

Один підрядник

На всі види робіт у нас один перевірений підрядник

Гарантія на ремонт

Гарантія на ремонт та будівництво 5 років прописані у договорі.

Якісні матеріали

Використовуємо матеріали, які є більш практичними за експлуатаційними властивостями, і відповідно до ціни-якості.

Дизайн проект

Ваш дизайн або доопрацьований нашим дизайнером.

Замовити консультацію

найближчим часом ми зв'яжемося з вами

  Часті питання

  актуальні питання та вичерпні відповіді

  Ремонт, укладання паркету теоретично можна провести самостійно. Однак при неправильному монтажі дорога підлога не прослужить довго, і ви втратите не тільки в часі, але і в фінансах. Тому краще замовити професійне укладання паркету у фірми ДоброБуд.

  Укладання паркету починається від стіни, перпендикулярної до вікна приміщення. 

  Ціна за метр укладання паркету залежить від декількох параметрів, серед яких вид паркету, спосіб і метод укладання матеріалу, а також стан основи.

  Ремонт, укладання паркету щодо ціни можуть відрізнятися залежно від стану старої поверхні, способу і методу укладання паркету, а також самого матеріалу.

  Укладання паркету під ключ фахівцями ДоброБуд передбачає кілька етапів роботи, включно з підготовкою основи, фанери або стяжки, ґрунтовкою, шліфуванням, лакуванням матеріалу.

  Укладання паркету в Харкові включає метод монтажу “ялинкою” штучного паркету.  

  Укладка паркету за низькими цінами від Добробут

  Клінінг після ремонту

  Якісне укладання паркету продовжить службу ваших підлог на багато років. Саме таку роботу за доступною ціною і з дотриманням термінів пропонує компанія ДоброБуд. Монтаж паркету – одна з послуг, які фахівці фірми надають вже протягом багатьох років. А тому гарантії робіт і позитивні відгуки від клієнтів давно створили позитивне реноме DobroBud.  

  Переваги та недоліки укладання паркету

  Паркет – класичний варіант оздоблення підлоги, який залишається актуальним протягом десятків років. Переваги цього матеріалу очевидні. Паркет міцний, відмінно зберігає тепло, поглинає шум, має благородний вигляд. Він може прослужити набагато довше за інші оздоблювальні матеріали підлогового покриття, крім того, оновити паркет досить просто – достатньо просто проциклювати поверхню і заново покрити ґрунтовкою і лаком. Чистити і мити паркетне покриття також максимально легко.    

  Ціна укладання паркету, як і самого матеріалу – єдиний мінус цього варіанту. Хороший паркет – недешеве задоволення, а його монтаж займає чимало часу. Однак остання проблема легко вирішується завдяки майстрам ДоброБуд, для яких укладання паркету під ключ – завдання без зірочки.

  Переваги укладання паркету

  Недоліки укладання паркету

  Відмінні ізоляційні характеристики

  Тривалий монтаж матеріалу

  Міцність

  Ціна матеріалу і робіт

  Максимально тривалий термін служби

  Боїться вологи

  Простота в експлуатації

   

  Естетичний вигляд

   

  Легкий ремонт

   

  Екологічні натуральні матеріали

   

  Максимально вигідно паркет виглядає в просторих добре освітлених приміщеннях, не захаращених меблями та іншими деталями інтер’єру. 

  Компанія виконує укладання таких видів паркету

  ДоброБуд здійснює монтаж паркету будь-якого виду будь-якими методами. Зокрема матеріал можна укласти в пряму або косу палубу, а також “ялинкою”. Що стосується видів паркету, то тут існує великий вибір варіантів. Найпопулярнішим на сьогоднішній день є штучний паркет. Він утворює єдиний ансамбль, з’єднуючись у замок поштучно. Набірний або щитовий паркет прискорюють процес монтажу, оскільки вже з’єднують деяку кількість дощечок у квадратному або прямокутному щиті. Художній паркет максимально ефектний. Він здатний поєднувати в собі не тільки композицію малюнка, але навіть різні породи дерева. Із цільного шматка дерева складається масивний паркет. Ціна монтажу паркету може змінюватися залежно від його виду.   

  Основні етапи монтажу паркету в Харкові

  Водночас почерговість робіт з оздоблення підлоги паркетом незмінна. Загалом роботи з укладання паркету можна розділити на підготовчі, безпосередньо монтаж і завершальні.

  1. Демонтаж старого покриття. У разі ремонту слід зняти колишню поверхню. Іноді можна проводити обробку поверх неї. Але в такому разі вона має бути в хорошому стані і відмінно закріплена. І ви все одно втратите кілька сантиметрів висоти приміщення.
  2. Вирівнювання поверхні стяжкою. Підготовка основи – наприклад додаткового фанерного покриття. 
  3. Приготування клею (іноді можна обійтися без нього), монтаж паркету. 
  4. Шліфування, нанесення фінішного покриття (якщо воно відсутнє безпосередньо на купленому матеріалі), встановлення плінтусів. 

  Важливо, що паркет перед монтажем повинен пролежати в приміщенні щонайменше добу, щоб освоїться з температурним режимом. 

  Способи укладання паркету в компанії Добробуд

  Ціна укладання паркету в Харкові та області залежить також від способу укладання. Вони можуть різнитися за часом і використаними матеріалами.  

  Укладання на фанеру

  Фанера захищає паркет від проникнення вологи. Встановлюється вона на клей із застосуванням штифтів. Перед укладанням паркету фанеру шліфують і ґрунтують. Перевага цього способу полягає в наявності додаткового шару між основою і паркетом. Він покращує ізоляційні характеристики. Крім того, таке кріплення матеріалу вважається більш надійним. Ціна за роботу укладання паркету на фанеру трохи більша, адже передбачає додаткові маніпуляції.

  Укладання на бетонну стяжку

  Укладати паркет можна і безпосередньо на бетонну стяжку плаваючим способом (без клею за допомогою спеціальних замкових систем) або за допомогою клею. В останньому випадку верхнім шаром стяжки повинні виступати спеціальні еластичні склади на полімерній основі. Ціна укладання паркету під ключ таким способом буде дещо меншою. 

  Ціна на укладання паркету в Харкові

  Вартість робіт укладання паркету залежить від низки факторів. По-перше, слід врахувати стан основи – чи варто проводити демонтаж, як багато часу і допоміжного матеріалу піде на вирівнювання поверхні. Далі важливий спосіб укладання (фанера чи бетон), метод (прямий, косий, “ялинкою”) і сам паркет. Щитовий, наприклад, обійдеться дешевше. Ну а найдорожчий – художній паркет. Водночас вартість укладання паркету буде в будь-якому разі доступною, якщо замовити послугу в компанії ДоброБуд. Всі необхідні консультації ви зможете отримати у працівників фірми по телефону.