Dobrobud

DobroBud

Будівництво бань і саун

DobroBud - злагоджена команда фахівців

швидко надійно з гарантією

Будівництво бані і сауни під ключ за низькими цінами від Добробут

Що таке баня і сауна, у чому різниця. Як вибрати і побудувати парильню. Скільки часу займе процес. Які матеріали використовують під час будівництва. Ціна на будівництво бані і сауни у Харкові та області від компанії ДоброБуд. 

З нами все просто і прозоро

злагоджена команда професіоналів

Фіксована ціна

Cкладаємо план та кошторис у день приїзду замірника.

Поетапна оплата

Прийом робіт замовником та оплата поділено на 4 частини.

Один підрядник

На всі види робіт у нас один перевірений підрядник

Гарантія на ремонт

Гарантія на ремонт та будівництво 5 років прописані у договорі.

Якісні матеріали

Використовуємо матеріали, які є більш практичними за експлуатаційними властивостями, і відповідно до ціни-якості.

Дизайн проект

Ваш дизайн або доопрацьований нашим дизайнером.

Замовити консультацію

найближчим часом ми зв'яжемося з вами

Часті питання

актуальні питання та вичерпні відповіді

Щоб побудувати баню під ключ вам знадобиться проект і натуральні будівельні матеріали. Майстри повинні вміти працювати як мінімум із деревом для приміщення і каменем для печі.

Ціна побудувати баню залежить від розмірів і всіх додаткових функцій. Детальний прайс-лист можна дізнатися у співробітника компанії ДоброБуд зателефонувавши по телефону або замовити зворотний дзвінок на сайті.

Будівництво бані у Харкові проходить з обов’язковим використанням дерева і каменю. З додаткових матеріалів іноді використовується вагонка, шпонка, скло, кераміка.

Найкраще звести універсальну парильню, гібрид бані та сауни. Тоді ви зможете регулювати вологість і температуру повітря самі, залежно від бажання.

Будівництво бань у компанії Добробуд не займає більше місяця. Сауни в середньому будуються до двох місяців. 

Ціни на будівництво бань і саун компанією ДоброБуд відповідають якості робіт. Ви зможете реалізувати всі свої задумки і бажання. Крім того Dobrobud надає гарантії на свої роботи.

Безкоштовний розрахунок
вартості ремонту

Протягом 24 годин складемо кошторис і зв'яжемося з вами

Будівництво Бані і сауни за низькими цінами від Добробут

Клінінг після ремонту

Якщо ви хочете урізноманітнити свій відпочинок в домашніх умовах, до того ж ще й з користю для здоров’я, побудувати баню під ключ – саме те, що потрібно. Баня і сауна зміцнюють імунітет, стимулюють приплив енергії і просто бадьорять. Парні процедури зміцнюють тіло, очищають пори і дихальні шляхи. 

Баня і сауна – у чому різниця?

Основна різниця між типами парної полягає у вологості та температурі приміщення. Сауна – це сухе повітря високої температури з відносно невеликою вологістю. Тому ж, хто ж віддає перевагу меншій спеці, але більшій вологості повітря, краще замовляти будівництво бані. З цієї головної особливості виходять і інші відмінності в типі печі або оздоблювальних матеріалах. 

Тип парной/Критерии

Баня

Сауна

Температура воздуху

70 – 90 градусів

90 – 120 градусів

Вологість повітря

40 – 60 градусів

15 – 20 градусів 

Тип печі

Відкритая

Зачинена

Матеріали

Прості натуральні

Можлива наявність штучних

Додаткові відділення

Ні

Є щонайменше басейн

Останнім часом популярними стали гібридні варіанти парильні. Там може бути універсальна піч, басейн, сучасні екологічні матеріали. У такому разі можна задіяти і сухе повітря для нагрівання, і стимулювати вологість парою, поливаючи піч водою.  

Основні етапи будівництва бані і сауни

Будівництво бань під ключ схоже з будівництвом саун. Єдина відмінність – басейн. Не враховуючи штучний резервуар з водою, будівельний процес ідентичний і складається з аналогічних етапів:

  • Проект і кошторис.
  • Фундамент, збір зрубу.
  • Зведення внутрішніх перегородок.
  • Будівництво або встановлення печі.
  • Прокладання комунікацій – електрики, водопостачання.
  • Оздоблення приміщення та облаштування інтер’єру. 

Переважно баня складається з двох зон. Передбанника (роздягальні) і власне самої бані. Сауна, як мінімум, доповнена вже згадуваним басейном. Однак у ній також може бути й душова, зона відпочинку тощо.   

Матеріали для будівництва бань і саун

Як уже можна було зробити висновки з попередніх розділів, баня – простіша споруда. Відповідно й матеріали для неї прості та натуральні. Це зруб, дошка, горбиль, блок-хаус. У сауні часто використовується вагонка, скляні перегородки або двері, соляні камені, шпоновані панелі, плитка (для басейну). Тому будівництво саун проходить трохи довше і коштує дорожче. 

Ціна і терміни будівництва бані і саун

Будівництво саун під ключ залежно від розміру і функціональності приміщення може зайняти більше місяця. А ось споруда лазні здатна вкластися до 30 днів. Що стосується ціни, то проста лазня і сауна середніх розмірів обійдеться за максимальною доступною ціною. У будь-якому разі насамперед слід зв’язатися з фахівцями DobroBud. Будівництво лазень і саун – профіль компанії. Тому професійна консультація можлива навіть телефоном.