Dobrobud

DobroBud

Фарбування стін і стель

DobroBud - злагоджена команда фахівців

швидко надійно з гарантією

Фарбування стін і стель у Харкові за низькими цінами від Добробут

Фарбування стін і стелі – розумний варіант оздоблення приміщення. Великий вибір кольорів і властивостей фарби, переваги ремонту та чищення. Етапи робіт з фарбування і матеріали, що використовуються фахівцями ДоброБуд. Від яких чинників залежить ціна фарбування поверхонь. Замовити послугу у DobroBud – вибір, яким ви залишитеся задоволені.   

З нами все просто і прозоро

злагоджена команда професіоналів

Фіксована ціна

Cкладаємо план та кошторис у день приїзду замірника.

Поетапна оплата

Прийом робіт замовником та оплата поділено на 4 частини.

Один підрядник

На всі види робіт у нас один перевірений підрядник

Гарантія на ремонт

Гарантія на ремонт та будівництво 5 років прописані у договорі.

Якісні матеріали

Використовуємо матеріали, які є більш практичними за експлуатаційними властивостями, і відповідно до ціни-якості.

Дизайн проект

Ваш дизайн або доопрацьований нашим дизайнером.

Замовити консультацію

найближчим часом ми зв'яжемося з вами

Часті питання

актуальні питання та вичерпні відповіді

Ціна фарбування стін за квадратний метр залежить від стану поверхні (скільки часу і матеріалу треба витратити на підготовку) і типу фарби.

Ціна фарбування стін і стелі залежить від типу матеріалу для фарбування. Деякі фарби наносяться швидко, деякі більше схожі на штукатурку і вимагають часу.

Стіни слід закрити спеціальною плівкою, закріпленою під стелею і в районі плінтуса.

Ціну фарбування стін і стелі допоможуть розрахувати фахівці ДоброБуд. Для початкової консультації достатньо звернутися в компанію за телефоном.

Ціна за квадратний метр фарбування стелі або стін розраховується залежно від кількості та типу використовуваних матеріалів, а також складнощів підготовчих робіт. 

Фарбування стелі під ключ передбачає можливість нанесення подвійного шару. У такому разі ціна фарбування зросте в півтора раза.

Наша команда професіоналів виконає будь-який вид декоративного фарбування стін і стелі в найкоротші терміни.

Безкоштовний розрахунок
вартості ремонту

Протягом 24 годин складемо кошторис і зв'яжемося з вами

Фарбування стін і стелі за низькими цінами від Добробут

Клінінг після ремонту

Одним із завершальних етапів оздоблювальних робіт є фарбування стін і стелі приміщення. Цей вид оформлення поверхні має масу переваг не тільки естетичного, а й практичного характеру. До того ж ціна фарбування стін часто вкладається в цілком скромні бюджети. Однак варто врахувати, що підготовка поверхонь перед фарбуванням вимагає ретельного і відповідального підходу. Саме такого дотримуються фахівці компанії ДоброБуд.  

Переваги фарбування стін у компанії Добробуд

На відміну від поклейки шпалер, де каркас або сама фактура матеріалу здатні приховати нерівності та інші дефекти поверхні, фарбуванню стін передує скрупульозна робота з підготовки. Але в іншому цей вид оздоблення має безліч переваг. На сьогоднішній день існує величезний перелік колірних варіантів, які залежно від бажання можуть надати інтер’єру ефекту легкості або простору, спокою або строгості. Спеціальні фарби можуть сприяти шумовій або тепловій ізоляції приміщення. При цьому стіни легко перефарбовувати, коли колір набридає. Те ж саме стосується ремонту пошкоджених частин або навіть прибирання. Пил набагато гірше осідає на пофарбованих стінах, ніж на шпалерах. Пофарбовані поверхні простіше мити і протирати. Те ж саме стосується і стелі. Ціна фарбування стелі трохи вища через більшу складність роботи. Але переваги цього виду оздоблення очевидні.   

Етапи підготовки до фарбування стін і стелі у квартирі

Незалежно від стану стін і стелі, роботи з фарбування проводяться в кілька етапів. Однак тривалість кожного з них уже залежить від факторів поверхні, площ і типу фарби, що наноситься.

  1. Вирівнювання стін. Проводиться завдяки штукатурці та шпаклюванню. Якщо стіни в хорошому стані – часу і матеріалу буде потрібно мінімум. Однак іноді для досягнення потрібного ефекту доводиться наносити кілька шарів.
  2. Шліфування поверхонь. Стіни затираються до ідеальної рівності. Видаляються всі можливі дефекти.
  3. Ґрунтування. Щоб зробити стіни або стелю міцнішими, видалити пилку, поверхні ретельно приховують ґрунтовкою. Завдяки цьому фарба також краще тримається на поверхні.  
  4. Фарбування стін / стелі. Завершальний етап роботи. 

Ціна фарбування стін у Харкові залежить від складнощів роботи (що зі свого боку залежить від стану поверхонь), площі, а також кількості та типу використовуваного матеріалу. 

Фарбування стін у Харкові – які матеріали використовуємо?

Фарбування стін у квартирі може проходити з використанням різних видів матеріалів. Завдяки цьому досягаються різні ефекти в оздобленні.

  • Водоемульсійні фарби на основі ПВА – недорогі, просто наносяться, швидко сохнуть, підходять до більшості поверхонь. Однак погано переносять вологість і низькі температури, невеликий вибір кольорів.
  • воднодисперсійні фарби – екологічні, довговічні (довго тримають колір), не бояться вологи. Однак вартість досить висока.
  • структурні (фактурні) склади – нагадують штукатурку, досить щільні склади. Проникають глибше, тому не бояться пошкоджень. Однак наносити їх складніше і довше. 
  • металізовані або перламутрові акрилові глазурі – також часто належать до декоративної штукатурки. Наносити складніше, проте можна досягти безлічі дизайнерських ефектів. Досить дорогі. 

Фахівці ДоброБуд мають багаторічний досвід роботи з кожним типом фарби, а тому можуть виконати будь-які побажання клієнта швидко та якісно. 

Ціна на фарбування стін і стелі в Харкові

Фарбування стін і стелі – чудовий варіант оздоблення приміщення. У контексті ціни варто вибрати саме його, якщо ваші поверхні в нормальному стані. Тоді не треба витрачатися на багато штукатурки і ґрунтовки. В іншому ціна на фарбування стін у квартирі залежатиме від “класичних” чинників – площі роботи і матеріалів. Фарби можуть істотно відрізнятися за вартістю, залежно від якості та властивостей. Загалом це бюджетний вид ремонту. А фахівці компанії ДоброБуд проведуть роботи швидко і якісно. Тому замовити послугу варто саме у них.