Dobrobud

DobroBud

Внутрішні роботи в Харкові

Внутрішні роботи від будівельної компанії Dobrobud

Внутрішні роботи з ремонту або облаштування приміщення від фірми ДоброБуд проходять швидко і надійно. Компанія надає всі види послуг. При цьому дотримується термінів здачі без втрати якості. Майстри фірми знайомі як з класичними, так і з сучасними методами оздоблення приміщень і зможуть втілити в життя всі задуми клієнта за помірну ціну. 

З нами все просто і прозоро

злагоджена команда професіоналів

Фіксована ціна

Cкладаємо план та кошторис у день приїзду замірника.

Поетапна оплата

Прийом робіт замовником та оплата поділено на 4 частини.

Один підрядник

На всі види робіт у нас один перевірений підрядник

Гарантія на ремонт

Гарантія на ремонт та будівництво 5 років прописані у договорі.

Якісні матеріали

Використовуємо матеріали, які є більш практичними за експлуатаційними властивостями, і відповідно до ціни-якості.

Дизайн проект

Ваш дизайн або доопрацьований нашим дизайнером.

Замовити консультацію

найближчим часом ми зв'яжемося з вами

Часті питання

актуальні питання та вичерпні відповіді

Внутрішні будівельні роботи від компанії ДоброБуд передбачають гарантію якості фірми. Пошкоджені ділянки будуть замінені або перероблені, якщо їхні вади не стануть наслідком фізичних ушкоджень клієнтом.

Прайс на внутрішні будівельні роботи від DobroBud включає стяжку підлоги, укладання плитки, паркету, ламінату або лінолеуму, штукатурку, шпаклювання і фарбування стін і стелі, поклейку всіх видів шпалер.

Ціна на внутрішні роботи в Харкові залежить від стану попереднього покриття, площі, а також матеріалів, що використовуються в оздобленні.

Внутрішні будівельні роботи – комплекс заходів з облаштування приміщень, що включає оздоблення підлоги, стін і стелі.  

Ціни на оздоблювальні роботи формуються під впливом чинників чорнового оздоблення, якщо воно необхідне (тобто демонтажу старого покриття), площі приміщення для роботи і матеріалів, які планується використовувати в процесі ремонтних робіт.

 

Внутрішні роботи слід проводити поетапно, без зайвого поспіху. Існує сувора послідовність дій. Крім того, деякі види оздоблення вимагають спеціальних знань і умінь, недоступних недосвідченому обивателю.

Безкоштовний розрахунок
вартості ремонту

Протягом 24 годин складемо кошторис і зв'яжемося з вами

Внутрішні роботи якісно та швидко в Dobrobud

Клінінг після ремонту

Провести внутрішні оздоблювальні роботи правильно – це не тільки питання естетичного задоволення. Якісне оздоблення заощадить фінансові кошти в доступному для огляду майбутньому, адже необхідність ремонту відпадає, як мінімум, на 10 років. Крім того, погано проведені внутрішні роботи можуть призвести до продування приміщення, накопичення вологості, виникнення грибка і тому подібних проблем.

Види внутрішніх робіт у компанії ДоброБуд

Прайс лист на внутрішні роботи компанії ДоброБуд містить всі типи робіт з будь-якими оздоблювальними матеріалами на різних поверхнях.

Поклейка всіх видів шпалер

Розцінки на внутрішні будівельні роботи стартують з поклейки шпалер. Залежно від стін можна поклеїти паперові, вінілові, флізелінові, текстильні, флокові, рідкі, склошпалери, фотошпалери, коркові шпалери. Загалом, цей матеріал дає змогу працювати швидко, приховувати вади поверхні та дивувати комбінованим розмаїттям. Зараз на ринку існує величезний вибір шпалер, а підготовчі роботи для розміщення цього матеріалу не забирають багато часу.  

Фарбування стін і стелі

Ще один спосіб оздоблення приміщення – фарбування. Зокрема, покриття стін і стелі спеціальними розчинами. У випадку зі стелею розцінки на внутрішні роботи будуть дещо вищими через складність. Водночас сучасні фарби мають додаткові ізоляційні властивості (зберігають тепло, відштовхують вологу тощо). Фарбування – хороша альтернатива шпалерам у просторих приміщеннях, де контакт зі стінами мінімальний.

Укладання плитки

Ціни на внутрішні роботи з укладання плитки також залежать від площі приміщення і матеріалу. Існує спеціальна кухонна плитка, плитка для ванної, є й універсальні варіанти. Міцнішу плитку укладають на підлогу, барвиста і тонка зазвичай призначена для стін. Термостійку плитку кладуть біля каміна або печі. Для реалізації функції “теплої підлоги” під плиткою прокладають систему опалення.

Укладання ламінату, лінолеуму та паркету

Розцінки на внутрішні оздоблювальні роботи в житлових кімнатах містять пункти укладання підлогового покриття. Найпоширеніші варіанти – паркет, ламінат і лінолеум. Кожен з цих типів покриття відрізняється ціною, властивостями, способами укладання. Кожен також має свої плюси і мінуси. 

Оздоблювальні роботи

Підготовчий етап оздоблювальних робіт полягає в підготовці поверхні. Прайс на внутрішні роботи містить чорнове оздоблення підлоги, стін і стелі. 

Стяжка підлоги у квартирі

Перш ніж укладати паркет, ламінат або лінолеум, підлогу треба привести у відповідний стан. Поверх старого покриття реально працювати, тільки якщо воно не зношене або зношене допустимо. В іншому випадку потрібна стяжка. Спеціальна суміш заливається і рівномірно розподіляється по всіх поверхнях. У разі необхідності також проводиться затирання стяжки. 

Штукатурні роботи

Внутрішні роботи під ключ від компанії ДоброБуд включають штукатурку (при цьому не тільки стін, а й стелі) і шпаклювання. Сучасні штукатурки можуть не тільки вирівняти стіни, а й забезпечити шумову ізоляцію, вогнестійкість, теплоізоляцію, декорування. У деяких випадках необхідність розміщення шпалер просто відпадає. Як і у випадку зі стяжкою, іноді штукатурку затирають. Залежно від бажаного ефекту в декорі.  

Прайс лист на внутрішні роботи в Харкові

Внутрішні ремонтні роботи – це широкий спектр послуг. Ціна на кожен вид роботи залежить від декількох факторів:

  1. Стан старого покриття. Якщо можна працювати поверх нього – це заощадить частину коштів. В іншому випадку вам знадобиться демонтаж і чорнове оздоблення.
  2. Площа поверхонь для обробки. Чим більша вона – тим вища і ціна роботи.
  3. Матеріали, використані під час роботи. Їх можна розділити не тільки за ціною, а й за складністю роботи з ними. Деякі з матеріалів дешевші й не потребують багато часу та скрупульозної роботи. А ось вишуканий дизайн не обходиться без дорогих матеріалів і ювелірної роботи.

У деяких випадках, якщо навички та вміння клієнта дають змогу, він може сам провести найпростіші підготовчі роботи початкового етапу, залишивши майстрам тільки їхнє профільне заняття. У такому разі ціна послуги також буде нижчою.    

Демонтаж у найкоротші терміни професіоналами ДоброБуд

Внутрішні роботи будинку іноді вимагають демонтажу старого покриття або обладнання. Зняти зношені матеріали часом не надто легко. І робити це треба правильно, щоб не зіпсувати основу для нового оздоблення. Майстри DobroBud проведуть ювелірну зачистку будь-якого приміщення швидко і максимально якісно. Ваш будинок – ваша фортеця. Щоб жити в ньому з комфортом – замовте послуги з ремонту у компанії ДоброБуд і самі переконайтеся в порядності фірми. Це стосується як ціни на внутрішні оздоблювальні роботи в Харкові та області, так і термінів виконання замовлення, а найголовніше – довговічності ремонту.