Dobrobud

DobroBud

Висотні роботи у Харкові

DobroBud - злагоджена команда фахівців

швидко надійно з гарантією

Висотні роботи та промисловий альпініз за низькими цінами від Добробут

Що таке висотні роботи? Які головні фактори ризику, чому послуга від професіоналів так важлива при замовленні послуги. Види висотних робіт, що надаються компанією ДоброБуд. У чому полягає кожен з них. Висотні монтажні роботи, ціна – які фактори впливають на прайс. Замовити висотні роботи у DobroBud – швидко, надійно і недорого.

З нами все просто і прозоро

злагоджена команда професіоналів

Фіксована ціна

Cкладаємо план та кошторис у день приїзду замірника.

Поетапна оплата

Прийом робіт замовником та оплата поділено на 4 частини.

Один підрядник

На всі види робіт у нас один перевірений підрядник

Гарантія на ремонт

Гарантія на ремонт та будівництво 5 років прописані у договорі.

Якісні матеріали

Використовуємо матеріали, які є більш практичними за експлуатаційними властивостями, і відповідно до ціни-якості.

Дизайн проект

Ваш дизайн або доопрацьований нашим дизайнером.

Замовити консультацію

найближчим часом ми зв'яжемося з вами

Часті питання

актуальні питання та вичерпні відповіді

Верхолазні роботи починаються з висоти в 5 метрів, висотні – від 1.8 метра. 

Висотні роботи починаються з висоти 1.8 метра від рівня землі або не огородженого майданчика з подальшими перепадами.

Промислові альпіністи здатні проводити специфічні роботи у важкодоступних місцях, куди складно проникнути звичайному майстру або громіздкій техніці.

З огляду на фактор погоди, звертатися із замовленням про миття вікон на висоті краще не раніше ніж за три дні до планового проведення робіт.

Висотні роботи заборонено проводити в умовах поганої погоди. Це може бути обмежена видимість (туман), сильний поривчастий вітер або обмерзання поверхонь.

Безкоштовний розрахунок
вартості ремонту

Протягом 24 годин складемо кошторис і зв'яжемося з вами

Висотні роботи в Харкові від професіоналів ДоброБуд

Клінінг після ремонту

Висотні роботи Харкова вимагають залучення фахівців з досвідом роботи. Робота на висоті пов’язана з ризиками для безпеки. Швидко і якісно провести висотні фасадні роботи здатні тільки професіонали. Беззастережну довіру в цій ніші має компанія ДоброБуд, чиє реноме підкріплено безліччю позитивних відгуків.

Що вважається висотними роботами?

До висотних робіт належать послуги на відстані від 1.8 метра до поверхні землі. Така ж відстань може бути до не огородженого перепаду висот. При цьому умови роботи можуть передбачати як наявність спеціального змонтованого майданчика, так і його відсутність. Замовити висотні роботи на сьогоднішній день не так важко. А ось замовити їх у професіоналів – справа важлива. Безліч ризиків пов’язані і з якістю виконання роботи у важких умовах, і з безпекою. Причому не тільки співробітників, а й кожної людини, яка опинилася зараз або в майбутньому в безпосередній близькості. Позбавити себе від негараздів можна звернувшись до компанії ДоброБуд.    

Доступні послуги на висоті

Фахівці DobroBud вже не перший рік проводять висотні монтажні роботи по всьому Харкову та області. Вони також демонтують пошкоджені та непрацюючі конструкції, чистять і ремонтують фасади, видаляють наслідки негоди, розміщують рекламу. Загалом, у їхній компетенції все, що можна зробити на пристойній висоті.

Висотні монтажні роботи

Одна з базових послуг категорії “висотні роботи в Харкові” – встановлення габаритних конструкцій або техніки на даху або стіні будинку. Це може бути важкий флюгер або кондиціонер. Також до цієї категорії варто віднести вентиляційні системи або водостоки.  

Фасадні роботи на висоті

Деякі фасадні роботи на висоті передбачають установку спеціальних риштувань. З їхньою допомогою проводиться утеплення, фарбування зовнішніх стін будівлі. Щоб підготовчий етап не забирав занадто багато часу, ДоброБуд задіє додаткове обладнання. 

Видалення снігу та бурульок на дахах

Роботи з усунення наслідків негоди включені в промисловий альпінізм: послуги з чищення снігу на дахах, бурульок, зламаних вітром частин конструкцій. У такому разі процес ускладнений погодними умовами. Однак і це не є перепоною для DobroBud.

Клінінгові послуги

Промисловий альпінізм – миття вікон і фасадів – передбачає також клінінгові послуги. Презентабельний вигляд будівлі важливий не тільки в контексті домашнього затишку, а й презентабельності бізнесу, коли йдеться про офіс або інші робочі будівлі. Чистка проходить швидко завдяки злагодженим діям команди професіоналів.

Ремонт димових труб

Великих незручностей у забезпеченні життєдіяльності приміщення можуть завдати проблеми з димовими трубами. Фахівці ДоброБуд проводять ремонт цих конструкцій якісно і недорого.

Зварювальні роботи

Замовити висотні роботи зі зварювальниками можна за телефоном і з попередньою консультацією. Опишіть суть проблеми фахівцям ДоброБуд і вони протягом декількох хвилин зможуть запропонувати вам оптимальну послідовність дій і розумну ціну. 

Монтаж реклами на висоті

Під час монтажу реклами вкрай важливо забезпечити міцність кріплення маркетингових конструкцій, незалежно від їхнього матеріалу. Будь то картон, пластик, дерево або метал – робота компанії протримається стільки, скільки вам буде потрібно, незважаючи на підступи погоди. 

Герметизація

Дуже важлива деталь, коли мова заходить про фасадні роботи на висоті – герметизація. Щоб стіни або конструкції не доводилося ремонтувати кожні два роки, ДоброБуд вкрай скрупульозно ставитися до кожного шва і виїмки. 

Прайс на промисловий альпінізм у Харкові

Незалежно від складнощів, обсягу робіт і терміновості, замовити висотні роботи у ДоброБуд – найкраще рішення. Особливо коли йдеться не про одну послугу, а про комплекс. Адже компанія надає весь спектр можливих робіт на висоті. Крім того, за відмінної якості DobroBud – це висотні монтажні роботи, ціна на які не лізе вгору і залишається в межах розумних рамок. Точний прайс фахівці фірми зможуть надати замовнику безпосередньо після звернення до компанії. На кожен вид висотних робіт впливають деякі мінливі чинники.

Вид роботи

Головні чинники впливу

Монтаж і Демонтаж

Розмір конструкцій та умови роботи

Клінінг

Обсяг площ, що очищаються

Монтаж реклами

Вага монтажних конструкцій, спосіб кріплення

Видалення снігу та бурульок

Умови роботи, кількість співробітників

Зварювальні роботи

Об’єкт зварювання

Герметизація

Використовувані матеріали