Dobrobud

DobroBud

Укладання ламінату

Укладання ламінату за невисокою ціною харківською компанією Добробуд

Оздоблення підлог ламінатом. У чому полягають плюси використання ламінату в оформленні приміщень та в роботі. Що впливає на вартість укладання ламінату. Як правильно підготувати підлогу до укладання матеріалу співробітниками Добробуду. Надання клієнтам високоякісних послуг під ключ без зайвих витрат.

Позитивні властивості ламінату

стійкість до навантажень

Опірність до різних навантажень, у тому числі до тиску та стирання. На ламінаті не залишають сліди важкі предмети, він дозволяє переміщати меблі з коліщатками без ризику подряпати або пошкодити підлогу.

стійкість до температур

Стійкість до дії високої температури

екологічно чистий продукт

Екологічна нешкідливість. До складу матеріалу не включені токсичні або отруйні компоненти, здатні нашкодити здоров'ю людини. Ламінат не вбирає і не утримує засмічення та патогенні мікроорганізми. Він не провокує алергічні реакції та дозволений для декорування дитячих кімнат.

Довговічність матеріалу

Тривалий термін експлуатації. При укладанні за всіма правилами період служби становить 20 років і більше.

Як укладають ламінатну підлогу

Підбір варіанта розкладкиибір схеми розкладки

Вибір схеми розкладки залежить від напрямку плашок ламінату щодо джерела освітлення у приміщенні. Використовуються такі варіанти: паралельне укладання, перпендикулярне, діагональне.

Підбір та розрахунок потрібної кількості матеріалів та підготовка інструментарію

Щоб дізнатися, скільки плашок потрібно для роботи, загальну площу приміщення потрібно розділити на площу однієї плашки. Отриманий результат округляють у більший бік. Потім отриману кількість плашок потрібно розділити на кількість дощок ламінату в упаковці. Так можна дізнатися, скільки упаковок потрібно придбати.

Підготовчі роботи

Для правильного укладання ламінату потрібно лише рівна площина, тоді він не буде рипіти. Це також продовжить термін його служби. Допустимі перепади висот підготовленої підлоги не повинні перевищувати 2 мм на 2 кв. м покриття.

Укладання ламінату

Першим етапом на підготовлену та вирівняну основу укладається підкладка. Вона відіграє роль шумової та теплової ізоляції. Після завершення укладання підкладки можна переходити до монтажу ламінату. Він безпосередньо пов'язаний із конструкцією матеріалу. Деякі варіанти призначені для скріплення плашок клеєм, інші сполучаються спеціальними замками. Завершує встановлення кріплення плінтусів.

Різновиди укладання ламінату, що використовуються компанією Добробуд

мультивізирунок

ялинка ФРАНЦУЗЬКА

ялинка КЛАСИЧНА

драбинка

класична

З нами все просто і прозоро

злагоджена команда професіоналів

Фіксована ціна

Cкладаємо план та кошторис у день приїзду замірника.

Поетапна оплата

Прийом робіт замовником та оплата поділено на 4 частини.

Один підрядник

На всі види робіт у нас один перевірений підрядник

Гарантія на ремонт

Гарантія на ремонт та будівництво 5 років прописані у договорі.

Якісні матеріали

Використовуємо матеріали, які є більш практичними за експлуатаційними властивостями, і відповідно до ціни-якості.

Дизайн проект

Ваш дизайн або доопрацьований нашим дизайнером.

Замовити консультацію

найближчим часом ми зв'яжемося з вами

  Часті питання

  актуальні питання та вичерпні відповіді

  Якісно постелити ламінат, ціна якого буде помірною, можна з компанією ДоброБуд. Майстри фірми демонтують старе покриття, підготують підлогу і проведуть правильну кладку ламінату оперативно і професійно.  

  Відстань між стиками ламінату в сусідніх рядах має бути не менше 20 см. 

  Під ламінат кладуть плівку гідроізоляції і прокладку шумової ізоляції. Деякі види ламінату вже мають такий інтегрований прошарок. Від цього також залежить вартість укладання ламінату.

  Мінімальна довжина дошки, використовуваної при укладанні ламінату в Харкові та області становить 30 см.

  Ціна кладки ламінату крім роботи з безпосереднього монтажу матеріалу включає вартість підготовчих робіт і спосіб укладання.

  Демонтуйте стару поверхню і вирівняйте основу. Також перед основними роботами її варто прочистити і висушити.

  Укладка ламінату за низькими цінами від Добробут

  Клінінг після ремонту

  Укладання ламінату – популярний варіант підлогового покриття. Безліч клієнтів ДоброБуд обирають цей спосіб оздоблення приміщення через високу якість і доступну ціну, пропоновану фахівцями компанії. Роботи проходять швидко в чітко обумовлені терміни, при цьому правильне укладання забезпечує тривалу службу і зносостійкість ламінату. 

  Плюси і мінуси встановлення ламінату

  Низка переваг робить ламінат оптимальним вибором під час облаштування або ремонту приміщень. Укладка ламінату не займає багато часу, він невибагливий під час монтажу та догляду. Ціна матеріалу, як і ціна укладання ламінату не є надто високою. При цьому вибір матеріалів надзвичайно широкий не тільки за кольором, а й за візерунком. Існує ламінат під будь-які види дерева, каменю, мармуру. На перший погляд ламінат здається менш міцним, ніж паркет, однак за умови правильної кладки та догляду він ні в чому не поступається.  Шумо- і гідроізоляція досягаються завдяки спеціальним прокладкам. Таким чином, ламінат приваблює клієнтів:

  • величезним вибором матеріалів;
  • швидкістю обробки;
  • невисокою ціною;
  • довговічністю.

  Ще одна важлива корисна властивість матеріалу – можливість відносно легко замінити пошкоджені ділянки. 

  Етапи підготовки підлоги до укладання ламінату в компанії Добробуд

  Перш, ніж починати монтаж матеріалу, поверхню слід ретельно підготувати. Коли мова про ремонт, насамперед варто демонтувати старе покриття. Потім ліквідувати нерівності основи. Будь-які дефекти більше 2 мм треба прибрати. Ціна встановлення ламінату, зокрема, залежатиме і від цих дій. Також важливо пам’ятати, що ламінат варто розпакувати за дві доби до початку укладання. Матеріал повинен адаптуватися до температури приміщення.  

  Монтаж ламінату – послідовність дій

  Підготувавши підлогу, можна приступати безпосередньо до кладки ламінату. Матеріал не монтують на голу основу. Хоча алгоритм дій досить простий.

  1. Простелити гідроізоляційну плівку. Вона забезпечує захист від проникнення вологи.
  2. Встановлення шумоізоляційної прокладки. Вона також надає підлозі певної еластичності.
  3. Укладання ламінату.  

  Деякі види ламінату оснащені інтегрованою прокладкою. Це полегшить роботу. Як і зменшить ціну укладання ламінату в Харкові та області.

  Рекомендації по установці ламінату від компанії Добробуд

  Укладати ламінат можна тільки на чисту і суху поверхню. Температурний режим повинен відповідати природному. При цьому невеликий зазор до 10 мм біля стін і порогів варто залишити. Ламінат може розширитися з часом під впливом вологи або перепаду температур. Останню дошку ламінату варто обрізати не менше ніж на третину.

  Щоб уникнути скрипу дощок і зміцнити підлогу, на стиках дощок слід використовувати спеціальний герметик. Ці фактори впливають також на вартість робіт. Чим більше додаткових процедур буде потрібно, тим більше зросте ціна покласти ламінат.     

  Ціна на укладання ламінату в Харкові

  Скільки коштує укладання ламінату? Низка факторів впливає на ціну за квадратний метр укладання ламінату.

  1. Демонтаж старого покриття і підготовка підлоги. Якщо процедура необхідна, вона збільшить вартість робіт.
  2. Встановлення ізоляцій. Буде потрібна тільки гідроізоляція або доведеться використовувати додатково герметики і шумову ізоляцію. 
  3. Тип укладання ламінату. Буде це просте горизонтальне/вертикальне укладання або візерункове укладання квадратами або “ялинкою”. 

  Безумовно – роль у ціноутворенні також може зіграти дорожнеча самого матеріалу. У будь-якому разі правильним кроком буде замовити укладання ламінату у ДоброБуд. Це позбавить вас необхідності заглиблюватися в будь-які нюанси, що стосуються робіт, адже компанія проводить оздоблення під ключ. При цьому майстри DobroBud пунктуально працюють з усіма можливими поверхнями і матеріалами.