Dobrobud

DobroBud

Будівельні роботи в Харкові

Послуги будівельної компанії Dobrobud

Усі види будівельних робіт по Харкову і області від компанії ДоброБуд. Професійне і якісне будівництво приватних будинків, котеджів, дачних будинків, гаражів, лазень і саун. Прайс лист на будівельні роботи відрізняється доступними цінами і повним спектром послуг. Замовляйте будівництво будь-якої складності у компанії ДоброБуд – це вигідне вкладення фінансових коштів.  

З нами все просто і прозоро

злагоджена команда професіоналів

Фіксована ціна

Cкладаємо план та кошторис у день приїзду замірника.

Поетапна оплата

Прийом робіт замовником та оплата поділено на 4 частини.

Один підрядник

На всі види робіт у нас один перевірений підрядник

Гарантія на ремонт

Гарантія на ремонт та будівництво 5 років прописані у договорі.

Якісні матеріали

Використовуємо матеріали, які є більш практичними за експлуатаційними властивостями, і відповідно до ціни-якості.

Дизайн проект

Ваш дизайн або доопрацьований нашим дизайнером.

Замовити консультацію

найближчим часом ми зв'яжемося з вами

Часті питання

актуальні питання та вичерпні відповіді

Незважаючи на доступність ціни на будівельні роботи, гарантія якості вже закладена у вартість. У разі дефектів або пошкоджень будівельних конструкцій, не викликаних стороннім втручанням, ДоброБуд проведе ремонт споруд абсолютно безкоштовно. Однак такі випадки практично не мали місця в історії компанії.

Компанія ДоброБуд проводить будівельні роботи Харкова та області зі зведення приватних будинків, міських і заміських котеджів, дачних будинків, гаражів, лазень і саун. Також можливі будь-які будівельні роботи на прилеглих до цих об’єктів територіях. У тому числі облаштування перерахованих вище споруд

Терміни будівництва, як і розцінки на будівельні роботи Харкова та області залежать від сезону, масштабів проекту і складнощів робіт. Найпростіші споруди можуть бути здані під ключ через два тижні з моменту початку будівництва. Зведення великих багаторівневих будівель може зайняти більше року (разом з внутрішніми роботами). 

Будівельні роботи в Харкові та області від ДоброБуд можна замовити за телефоном або через офіційний сайт компанії, заповнивши спеціальну форму. Фахівці фірми зв’яжуться з вами і проведуть попередню консультацію. Після цього можливий виїзд оцінювача на місце проведення майбутніх робіт.  

Компанія Добробуд надає гарантію на всі будівельні роботи, послуги з облаштування територій. Якщо пошкодження зведених об’єктів не було спричинене стороннім втручанням, фірма проведе ремонт конструкцій або заміну бракованих матеріалів. Однак такі випадки – рідкість для досвідчених фахівців ДоброБуд. 

Безкоштовний розрахунок
вартості ремонту

Протягом 24 годин складемо кошторис і зв'яжемося з вами

Будівельні роботи якісно та швидко в Dobrobud

Клінінг після ремонту

Розцінки на будівельні роботи можуть сильно відрізнятися залежно від термінів здачі та використаних матеріалів. Сезон робіт і їхні умови також вносять свої корективи у фінансовий план. Однак компанія ДоброБуд може запропонувати своїм клієнтам тільки найякісніші послуги і кращий прайс на будівельні роботи. Незалежно від погодних, матеріальних, ландшафтних і будь-яких інших умов. Замовивши послуги фахівців ДоброБуду, ви знайдете чесного і надійного партнера для реалізації своїх архітектурних задумів. 

Будівельні роботи в Харкові – професійно і якісно 

ДоброБуд не один рік перебуває в списку найнадійніших компаній, де можна замовити ремонтно-будівельні роботи в Харкові та області. У нас є великий і досвідчений штат співробітників, здатний задовольнити будь-які побажання клієнта від стадії оцінки проекту до здачі під ключ. Ми гарантуємо якість і виконання термінів. До того ж прайс лист на будівельні роботи здивує вас доступними цінами.

Види будівельних робіт у компанії ДоброБуд

Компанія ДоброБуд намагається догодити кожному клієнту незалежно від його статусу або можливостей. Тому фірма пропонує будівельні роботи всіх типів і видів складності: приватний будинок, котедж, дача, гараж, лазня або сауна. Усе буде зроблено під ключ згідно з вашими бажаннями та уподобаннями. 

Будівництво приватних будинків 

Ціни на будівельні роботи зі спорудження приватного будинку наші фахівці можуть озвучити, оцінивши масштаб проекту. Вони проведуть заміри території, підрахують приблизну кількість необхідних матеріалів і їхню ціну. Загалом ДоброБуд займається як невеликими одноповерховими конструкціями на кілька кімнат, так і проектами у 2 – 3 поверхи з підвалом або гаражем, мансардою або терасою, балконами або лоджіями. 

Будівництво котеджів 

Як альтернативу приватному будинку ДоброБуд може запропонувати спорудження котеджів у межах міста або заміської зони. При цьому прайс на будівельні роботи Харкова та аналогічні роботи в області не буде істотно відрізнятися. Масштаб проєкту також залежить виключно від бажання клієнта. 

Побудова гаража

Доступні розцінки на будівельні роботи в Харкові стосуються і невеликих архітектурних форм. Компанія пропонує швидке будівництво гаража для вашого автомобіля з міцних надійних матеріалів. Адже в цій справі важливо, щоб притулок для машини не протікав, не продувався, був сухим і міцним.

Дачний будинок під ключ 

У Харківській області компанія ДоброБуд здійснює ремонтно-будівельні роботи на дачних ділянках. Побудувати оптимальний дачний будинок на будь-якій площі та ландшафті – не проблема для фахівців фірми. Також, залежно від ділянки, ДоброБуд підбере найкраще архітектурне рішення. 

Будівництво бань і саун 

У прайс лист на будівельні роботи Харкова і області входить також зведення бань і саун. Це архітектурний елемент може бути побудований фахівцями компанії ДоброБуд у відносно короткі терміни, як на території дачної ділянки, так і приватного будинку або навіть котеджу. Розмір і матеріали будівництва обумовлюються за бажанням замовника.

Розцінки на будівельні роботи в Харкові та області 

Існує кілька параметрів, що регулюють ціни на будівельні роботи Харкова та області. Насамперед це вартість будівельних матеріалів. По-друге – площі роботи. Чим більша площа проекту – тим більше матеріалів для будівництва знадобиться. Ще один важливий параметр – складність роботи. Наприклад, якщо ділянка для будівництва нерівна, то її доведеться або рівняти, або шукати відповідне архітектурне рішення. А це – додаткові витрати.

Водночас фахівці ДоброБуд володіють достатнім досвідом і вміннями, щоб підказати своїм клієнтам оптимальне рішень і в плані зручності, і в контексті фінансових витрат.