Dobrobud

DobroBud

Фасадні роботи у Харкові

Фасадні роботи у Харкові за низькими цінами від Добробут

Все про фасадні роботи та їхню важливість. Чому варто замовляти послугу у професіоналів. Які види фасадних робіт проводить компанія ДоброБуд. Етапи роботи з фасадом. Використовувані матеріали. Як формується ціна на фасадні роботи. Як замовити якісні фасадні роботи під ключ.

Формування вартості фасадних робіт

1. Розмір завдання

Значна площа та складність фасаду безпосередньо позначається на вартості робіт з його зведення або ремонту.

2. Типи та різноманітність операцій

Ціна комплексу фасадних робіт залежить від кількості етапів, а також від їхньої послідовності та ступеня трудомісткості кожного з них.

3. Використовувані матеріали

На вартість впливає якість обраних для робіт будівельних та оздоблювальних матеріалів, їх характеристики, а також бренд та країна виробництва.

4. Логістика

Ціна робіт також залежить від того, на яку відстань доведеться везти матеріали та доставляти співробітників, а також необхідність прибирання та вивезення сміття.

Види фасадних робіт, що виконуються

У нас можна замовити всі різновиди фасадних робіт, у тому числі й такі:

Демонтаж старих конструкцій

Гідроізоляція та/або теплоізоляція фасадів

Облицювання фасадів

Миття фасаду

Герметизація швів

Фарбування

Армування

Штукатурні роботи

Компанія DobroBud пропонує доступний рівень цін та високу якість своєчасного виконання робіт під ключ.

Етапи виконання фасадних робіт

Тип та кількість фасадних робіт залежить від стану фасаду. У деяких випадках для відновлення естетичного зовнішнього вигляду будівлі достатньо лише проведення якісного миття, але іноді може знадобитися і видалення старих конструкцій та елементів. Найбільш доступним бюджетним варіантом обробки фасаду вважається фарбування.

1. Штукатурні операції

2. Герметизація швів

3. Утеплення

4. Облицювання: плиткою, цеглою або каменем

Кожен з етапів може бути виконаний у різний спосіб, тривалість яких може бути різною. Це стосується всіх послідовностей операцій, включаючи термоізоляцію, облицювання і так далі.

З нами все просто і прозоро

злагоджена команда професіоналів

Фіксована ціна

Cкладаємо план та кошторис у день приїзду замірника.

Поетапна оплата

Прийом робіт замовником та оплата поділено на 4 частини.

Один підрядник

На всі види робіт у нас один перевірений підрядник

Гарантія на ремонт

Гарантія на ремонт та будівництво 5 років прописані у договорі.

Якісні матеріали

Використовуємо матеріали, які є більш практичними за експлуатаційними властивостями, і відповідно до ціни-якості.

Дизайн проект

Ваш дизайн або доопрацьований нашим дизайнером.

Замовити консультацію

найближчим часом ми зв'яжемося з вами

  Часті питання

  актуальні питання та вичерпні відповіді

  Прайс лист на фасадні роботи формується під впливом кількох чинників: видів робіт, обсягу, логістики та використовуваних матеріалів.

  Фасадні роботи в Харкові та області можна замовити, звернувшись за телефоном до компанії ДоброБуд. Фахівці фірми допоможуть і нададуть консультацію в будь-який робочий час.

  Матеріал для облицювання будинку слід вибирати виходячи з бажаного ефекту. Плитка і декоративний камінь краще відштовхують вологу, цегла зберігає тепло, а працювати з сендвіч панелями можна швидко і просто. Крім того, відіграють роль естетичні уподобання. Як оформлений цоколь і покрівля – яке облицювання буде виглядати краще в ансамблі.

  Ціна за м2 фасадних робіт залежить від використовуваних матеріалів (облицювання, герметиків, утеплювача тощо), видів робіт, логістики та площі фасаду.

  Фасадні роботи будь-якої складності включають послугу утеплення фасаду. Ціна залежатиме від використовуваних матеріалів і площі вашого фасаду.

  Оздоблювальні фасадні роботи – заходи з відновлення або спорудження зовнішньої сторони житла. Вони включають очищення, демонтаж і монтаж конструкцій, фарбування та облицювання (різними матеріалами), утеплення, герметизацію та ізоляцію поверхонь.

  Фасадні роботи за низькими цінами від Добробут

  Клінінг після ремонту

  Фасадні роботи – комплексне облаштування зовнішнього периметра житла. Фасадні роботи проходять як у процесі спорудження нового будинку, так і під час реставрації вже наявних стін. Процес є досить трудомістким, вимагає спеціального обладнання та чимало часу. 

  Для чого необхідно виконувати фасадні роботи будинку

  Розцінки на фасадні роботи можуть різнитися. Однак не варто шукати найдешевші варіанти. Річ у тім, що цей комплекс заходів є обов’язковим у процесі облаштування будь-якого будинку, а тому якість робіт вкрай важлива. Недотримання високих стандартів матиме сумні наслідки у вигляді швидкого зносу не тільки зовнішніх стін, а й внутрішнього периметру вашого житла. 

  З деформацією і руйнуванням стін постраждати може не тільки естетичний вигляд будинку. Проникнення холодного повітря, вологість, вогкість, сповзання шпалер або фарбування – все це наслідок поганих робіт зовні. Водночас якісні фасадні роботи подарують будинку тепло і затишок, температурний режим приміщень залишиться рівномірним, а внутрішнє оздоблення прослужить багато років. Тому ціна на фасадні роботи має бути розумною. Саме такий прайс на фасадні роботи надає компанія ДоброБуд. 

  Види фасадних робіт у компанії Добробуд

  Ціни на фасадні роботи від DobroBud цілком доступні. При цьому фахівці компанії виконують завдання в строк і під ключ. Важливо, що фірма надає всі види фасадних робіт. Серед них:

  • Демонтаж старих конструкцій;
  • Миття фасаду;
  • Армування;
  • Гідроізоляція, теплоізоляція фасаду;
  • Герметизація швів;
  • Штукатурка;
  • Облицювання фасаду;
  • Фарбування. 

  Кожен вид фасадних робіт вимагає спеціальних інструментів і матеріалів саме для зовнішнього застосування. Це і фарби, і герметики, і штукатурка, сітка для армування, ізоляційні матеріали, декоративний сайдинг, сендвіч панелі. При цьому у клієнта залишається вибір. Проводити облицювання фасаду плиткою, деревом або декоративним каменем, як оформити цоколь. Важливо, що всі фасадні роботи будь-якої складності проводяться поетапно залежно від поставленого завдання. 

  Етапи проведення фасадних робіт

  Етапи проведення фасадних робіт пов’язані з поточним станом фасаду. Іноді для реставрації фасаду потрібне тільки миття. Іноді демонтаж старих конструкцій. Більш бюджетним варіантом оформлення фасаду стане фарбування стін. Фасадні роботи в новобудові проходять за таким сценарієм:

  1. Оштукатурювання фасаду.
  2. Герметизація швів.
  3. Утеплення.
  4. Облицювання (камінь, цегла, плитка).
  5. Монтаж підвісних систем. 

  Також варто зазначити, що кожен етап може проводитися різними способами. Це стосується не тільки облицювання, а й утеплення, вентиляції, монтажу. Отже, і час на фасадні роботи може змінюватися.  

  Розцінки на фасадні роботи в Харкові

  Розцінки на фасадні роботи залежать від низки факторів, в основі яких обсяг і види робіт. Крім того, важливими в ціноутворенні також стануть матеріали і складність робіт. Загалом картина має такий вигляд:

  Фактор

  Що впливає на ціну

  Обсяг роботи

  Що більша площа фасаду – то дорожчий його ремонт або спорудження

  Види робіт та їхня кількість

  Що більше етапів фасадних робіт належить реалізувати, то більшою буде і ціна

  Матеріали

  Якість матеріалу, властивість, бренд, виробник. 

  Логістика

  Як далеко потрібно доставляти матеріали і працівників, чи потрібно вивозити сміття

  Щоб сформувати більш чітке розуміння витрат – зверніться за консультацією телефоном до компанії ДоброБуд. Фахівці фірми допоможуть із корисними порадами щодо фасадних робіт у Харкові в будь-який робочий час і складуть приблизний кошторис.