Dobrobud

DobroBud

Оздоблювальні роботи

Оздоблювальні роботи за низькою вартістю в Харкові від компанії ДоброБуд

Важливість проведення оздоблювальних робіт усередині приміщень. Які різновиди операцій пропонує Добробуд. Формування розцінок для проведення оздоблювальних робіт, які чинники важливо врахувати під час планування. Чому так вигідно замовити комплекс послуг з обробки саме у професійних працівників компанії Добробуд.

Що можуть дати внутрішні оздоблювальні роботи

Посилення захисту від пожеж

за рахунок використання негорючих або важкозаймистих матеріалів

Опір негативному впливу довкілля

(волога, температурні стрибки, мороз)

Поліпшення звуконепроникності

Підвищення рівня санітарії та гігієни у приміщенні

Базові види робіт

Штукатурка

Призначена для вирівнювання площин стін та стелі, а також для декоративних робіт. Залежно від призначення використовується звичайна, декоративна або спеціальна штукатурка.

Малярка

Це роботи, в яких використовуються різноманітні лакофарбові матеріали. Такий тип робіт є дуже важливим та відповідальним, оскільки виконуються завершальним етапом всього ремонту.

Облицювання

Монтаж плитки, панелей, облицювання з натурального каменю. Облицювальні матеріали не тільки декоративні, але й застосовуються для збільшення протипожежної безпеки, а також звукоізоляції та захисту від втрат тепла.

Наклеювання шпалер

Нанесення на стіни шпалер є завершальним етапом всього комплексу загальних оздоблювальних робіт усередині приміщення. Шпалери відносяться до найбільш доступних за вартістю методів оздоблення стін.

Настил підлоги

Вибір типу підлоги залежить від призначення приміщення: Вологостійкі покриття для кухні, ванної та санвузла: плитка та кахель. Декоративні покриття для житлових та нежитлових приміщень: лінолеум, паркет, ламінат тощо. Наявність великої різноманітності підлогових оздоблювальних матеріалів означає можливість вибрати стильний та модний варіант у межах будь-якого бюджету.

Скління

Це цілий комплекс робіт, пов'язаних зі стеклами та дзеркалами, у тому числі створення світлових отворів, встановлення вікон, вітрин, скління лоджій і балконів.

Що входить у внутрішні роботи з оздоблення приміщення

 • Підготовка поверхонь та нанесення розмітки.
 • Встановлення міжкімнатних перегородок.
 • Видалення сміття зі підлоги.
 • Виконання стяжки.
 • Вирівнювання поверхонь стін, стель та укосів.
 • Виконання штукатурних, ґрунтувальних та шпаклювальних робіт.
 • Встановлення гіпсокартону.
 • Плиткові роботи для стін та підлог.
 • Фарбування стель та стін.
 • Наклеювання шпалер.
 • Настилання підлоги: лінолеумної, ламінатної, паркетної або з масиву.
 • Монтаж міжкімнатних дверей, плінтусів та наличників.
 • Встановлення розеток та вимикачів, монтаж освітлювальних приладів.
 • Монтаж сантехніки: ванни, раковини, унітазу, душової кабіни та змішувачів.
 • Прибирання з видаленням сміття та залишків будівельних матеріалів.

Оздоблювальні роботи від компанії DobroBud

З нами все просто і прозоро

злагоджена команда професіоналів

Фіксована ціна

Cкладаємо план та кошторис у день приїзду замірника.

Поетапна оплата

Прийом робіт замовником та оплата поділено на 4 частини.

Один підрядник

На всі види робіт у нас один перевірений підрядник

Гарантія на ремонт

Гарантія на ремонт та будівництво 5 років прописані у договорі.

Якісні матеріали

Використовуємо матеріали, які є більш практичними за експлуатаційними властивостями, і відповідно до ціни-якості.

Дизайн проект

Ваш дизайн або доопрацьований нашим дизайнером.

Замовити консультацію

найближчим часом ми зв'яжемося з вами

  Часті питання

  актуальні питання та вичерпні відповіді

  Вартість оздоблювальних робіт краще уточнювати у фахівців ДоброБуд. При замовленні робіт кошторис для клієнта буде складено автоматично.

  Ціни на оздоблювальні роботи в Харкові можуть істотно відрізнятися під впливом низки факторів: обсяг і види послуг, архітектурні особливості, види матеріалів, час робіт, кількість співробітників, розташування об’єкта.

  Усе залежить від функціонального призначення приміщення. Розрахувати кількість матеріалів і ціну навіть телефоном допоможуть консультанти ДоброБуд.

  Розцінки на оздоблювальні роботи в Харкові не включають надання замовником інструменту. Все потрібне обладнання буде надано компанією DobroBud.

  ОЗДОБЛЮВАЛЬНІ РОБОТИ за низькими цінами від Добробут

  Клінінг після ремонту

  Помилково асоціювати оздоблювальні роботи виключно з декоруванням і естетичним виглядом приміщень. Оздоблення – основа основ. Від якості обробки залежить термін експлуатації споруди, її ізоляційні характеристики. Комфортне економне житло починається саме з оздоблення. Тому такі важливі роботи варто довіряти виключно професіоналам. Такими фахівцями є майстри компанії ДоброБуд. Фірма пропонує не тільки доступні розцінки на оздоблювальні роботи, а й кращу якість під ключ у найкоротші терміни. 

  Види оздоблювальних робіт

  Прайс лист на оздоблювальні роботи може включати безліч позицій. Крім роботи з професіоналами рекомендується вибирати перевірені матеріали від сумлінних виробників. Неякісні матеріали для оздоблення обійдуться набагато дорожче, адже в такому разі міняти доводиться не тільки конкретно їх, а й “сусідні” шари та покриття. Погана заливка підлоги призведе до псування паркету або ламінату, штукатурка – шпалер або фарби стелі, а протікання покрівлі знищить все це разом взяте. Матеріали для оздоблення слід обирати виходячи з факторів функціонального застосування приміщення. Це ж дає змогу регулювати бюджет. Наприклад, у невеликих приміщеннях низької прохідності цілком можна покласти дешевший лінолеум. А ось у презентабельних кімнатах з меблями – паркет або хороший ламінат. З цими тонкими нюансами вам допоможуть розібратися фахівці ДоброБуд.  

  Зовнішнє оздоблення

  Компанія пропонує повний спектр робіт як усередині, так і зовні приміщення. До категорії останніх належать покрівельні роботи, оформлення фасадів, ізоляція та утеплення стін. Все це зробить ваше житло красивим, а головне – зручним і комфортним. При цьому прайс на оздоблювальні роботи виглядає цілком доступно для різних категорій клієнтів.

  Внутрішнє оздоблення

  Оздоблювальні роботи в Харкові та області також розраховані на внутрішнє оздоблення приміщень. ДоброБуд проведе заливку підлоги, покладе ламінат, лінолеум або паркет, поклеїть шпалери або пофарбує стіни, попередньо поштукатуривши поверхню, оформить стелі. До вашого розпорядження також гіпсокартонні роботи з декорування приміщень. Усі роботи здаються під ключ, позбавляючи замовника навіть мінімальних труднощів і незручностей.

  Фактори, що впливають на вартість оздоблювальних робіт

  Ціни на оздоблювальні роботи можуть істотно відрізнятися під впливом цілої низки факторів.

  Обсяг і види послуг

  Прайс цін на оздоблювальні роботи буде більш коротким, коли йдеться про оздоблення новобудови. У таких випадках вам не знадобиться низка робіт із демонтажу старих поверхонь, вивезення будівельного сміття, чорнового оздоблення. Приміщення в хорошому стані потребуватиме менше витратних матеріалів. Також існують більш витратні за часом і матеріалами роботи і менш витратні. Навіть в одній ніші. Наприклад, наклеювання шпалер на гіпсокартонний каркас забере більше часу і коштів, ніж просто фарбування стін. 

  Архітектурні особливості будівлі

  Тут ідеться про складність роботи. Працювати з прямими поверхнями завжди простіше (отже, і дешевше), ніж з укосами. Складнощами може супроводжуватися висотний демонтаж. Або встановлення комунікацій під поверхнями (наприклад, “тепла підлога”).

  Види матеріалів

  Будівельно-оздоблювальні роботи передбачають великий перелік способів оформлення приміщень. Презентабельні речі на кшталт художнього паркету можуть коштувати дуже дорого. Та й виглядати будуть не скрізь. Часто розумно обмежиться якісним ламінатом. Це ж стосується шпалер або фарби. Водночас ціни навіть на матеріал однієї категорії (наприклад, плитку) можуть істотно відрізнятися залежно не тільки від виду, а й від властивостей плити (міцність, вогнестійкість тощо), виробника, бренду.

  Час ремонту

  Говоримо і в календарному плані, і про тривалість. Деякі роботи легше проводити в теплий період року. Робота в умовах низьких температур може спричинити використання додаткових матеріалів, щоб не втратити якість. Тривалість робіт впливає на заробітну плату штату співробітників. Ціни на оздоблювальні роботи в Харкові включають цей фактор.

  Кількість задіяних працівників

  Кількість співробітників – ще один із них. Деякі складні роботи просто неможливо провести в чотири руки. Принаймні періодично може знадобитися 3 – 4 фахівці одночасно. 

  Розташування об’єкта

  Також ціни на оздоблювальні роботи в Харкові та області не можуть не враховувати питання логістики. Що далі доведеться возити матеріали (і вивозити сміття), що більше цих матеріалів знадобиться – то більше зросте і ціна.   

  Якісне виконання зовнішніх і внутрішніх оздоблювальних робіт

  У будь-якому разі правильним рішенням буде замовити оздоблювальні роботи в Харкові у компанії ДоброБуд. Роботи під ключ дадуть вам змогу уникнути зайвого клопоту і незручностей. При цьому якість і терміни задовольнять найвибагливіших клієнтів. А ціна виявиться по кишені будь-якому працюючому замовнику. ДоброБуд виконує всі види зовнішніх і внутрішніх оздоблювальних робіт, а тому може втілити в реальність будь-які ваші побажання і задумки. Зверніться в DobroBud за телефоном – і фахівці компанії нададуть вам усю корисну інформацію щодо облаштування житла вашої мрії.