Dobrobud

DobroBud

Будівництво котеджей під ключ

DobroBud - злагоджена команда фахівців

швидко надійно з гарантією

Будівництво котеджу під ключ за низькими цінами від Добробут

Будівництво котеджів під ключ у Харкові та області від компанії ДоброБуд. Специфіка підготовчих робіт, етапи зведення котеджу. Вартість будівництва котеджу – від яких параметрів залежить ціна. Послуги з будівництва під ключ від компанії ДоброБуд. Затишний котедж за невеликі гроші. Чому варто вибрати компанію DobroBud. 

З нами все просто і прозоро

злагоджена команда професіоналів

Фіксована ціна

Cкладаємо план та кошторис у день приїзду замірника.

Поетапна оплата

Прийом робіт замовником та оплата поділено на 4 частини.

Один підрядник

На всі види робіт у нас один перевірений підрядник

Гарантія на ремонт

Гарантія на ремонт та будівництво 5 років прописані у договорі.

Якісні матеріали

Використовуємо матеріали, які є більш практичними за експлуатаційними властивостями, і відповідно до ціни-якості.

Дизайн проект

Ваш дизайн або доопрацьований нашим дизайнером.

Замовити консультацію

найближчим часом ми зв'яжемося з вами

Часті питання

актуальні питання та вичерпні відповіді

Компанія ДоброБуд може побудувати котедж під ключ за будь-яким проєктом. Чим складніший проєкт – тим вища і його ціна. Уточнити вартість розробки проєкту котеджу можна у менеджера компанії.

На вартість котеджу впливає проєкт, площа будівлі, ціна матеріалів і умови робіт. 

Почніть із виклику фахівця ДоброБуд. Він зможе дати поради щодо оптимального облаштування території та приблизно оцінити вартість будівництва. Ціна побудувати котедж буде відповідати вашим бажанням.  

Профіль компанії ДоброБуд – не тільки ремонт і будівництво котеджів, а й усі супровідні роботи. У тому числі послуги дизайнера.

Будівництво котеджів з нуля передбачає можливість заморозки проєкту. Однак вартість будівництва на момент зупинки має бути оплачена.

Безкоштовний розрахунок
вартості ремонту

Протягом 24 годин складемо кошторис і зв'яжемося з вами

Будівництво котеджів за низькими цінами від Добробут

Клінінг після ремонту

Будівництво котеджів – популярний вид будівельних робіт, що під силу не кожній компанії. Котедж – певна суміш квартири і приватного будинку, яка максимально підходить міським жителям, що цінують приватний простір, але не зайві витрати з обслуговування великої території. Саме такої філософії дотримується компанія ДоброБуд, займаючись будівництвом котеджів у Харкові. Компанія цінує ваш особистий простір рівно настільки, наскільки і час. Довіртеся DobroBud у будівництві вашої затишної резиденції – і ви не пошкодуєте ні про якість, ні про ціну. 

Проєкт під будівництво котеджу: що врахувати?

Починаючи будівництво котеджів під ключ, слід врахувати кілька важливих нюансів. Проєкт має відповідати не тільки бажанням клієнта, а й можливостям. Зазвичай будівництво варто починати в сухий період часу, щоб уникнути просідання ґрунту та впливу вологості. Також визначтеся з необхідною площею та її розбивкою на функціональні зони. Котедж передбачає оптимальне використання кожного метра простору. Як внутрішньої, так і вуличної території. На щастя, фахівці ДоброБуд мають багатий досвід робіт з котеджами, а тому зможуть підказати і порадити правильні рішення з будівництва котеджу під ключ.

Перелік послуг будівництва котеджів під ключ

Робота з котеджем під ключ передбачає безліч специфічних послуг, надати які можуть лише вузько профільні фахівці. ДоброБуд відповідально підходить до кожного пункту будівництва котеджу. Компанія починає з розбивки ділянки і закладки фундаменту. Потім починається зведення стін, спорудження внутрішніх перегородок. Виключно важливі роботи – влаштування покрівлі, гідроізоляція і теплоізоляція покриття. Оздоблення приміщень всередині і зовні відіграє не тільки декоративну функцію, а й забезпечує комфорт приміщення. Важко уявити затишний будинок і без каналізації та опалення. Компанія ДоброБуд забезпечить якісний монтаж цих систем. 

Терміни будівництва котеджів з нуля 

Побудувати котедж можна досить швидко. Після підготовчих робіт проходить заливка фундаменту і зведення стін. У хороших погодних умовах цей процес не затягується більше, ніж на 2 – 3 місяці. Робота з облаштуванням покрівлі займає приблизно стільки ж часу. Оздоблення стін зовні та всередині потребує не менше місяця інтенсивних робіт. Загалом, за сприятливих обставин будівництво котеджу займає пів року. Якщо ж проєкт досить складний і великий – знадобиться від року часу.  

Етапи будівництва котеджів під ключ у Харкові та області 

Ціна котеджу під ключ може іноді змінюватися на кожному з етапів будівництва. Загалом кожен із цих етапів відрізняється своєю специфікою. 

 • Проєкт котеджу. План будівництва з урахуванням не тільки побажань клієнта, а й специфіки ландшафту.
 • Юридичні процедури. Потрібно отримати дозвіл на роботи в державних органів.
 • Закупівля і доставлення будівельних матеріалів на ділянку робіт. Їх оптимальне розміщення на ділянці. 
 • Підготовка площі та каналів для комунікацій. Тут слід не просто окреслити і викопати периметр, а й врахувати прокладку майбутніх комунікацій.
 • Фундамент. Для легких невеликих конструкцій може бути використаний пальовий фундамент. Але все ж з урахуванням клімату оптимальний варіант зазвичай – стрічковий фундамент для котеджів. 
 • Будівництво коробки котеджу. Тут також і ціна, і швидкість залежатимуть від матеріалів. Цегла, наприклад, дорожча і потребує більше часу. Газоблоки – дешевше і швидше. 
 • Роботи з покрівлею. Встановлення балок і перекриттів.
 • Покриття покрівлі (зазвичай металочерепицею) і завершальні деталі – встановлення стоків, гребенів, вентиляція.
 • Встановлення систем каналізації та водопостачання.
 • Оздоблення внутрішніх приміщень. Стіни та стеля. Підлогове покриття.
 • Встановлення сантехніки в санвузлах.    
 • Ціна на будівництво котеджів під ключ 

Існує кілька цінових параметрів будівництва котеджів під ключ. Основні – це матеріали і площа робіт. Що дорожчі будівельні матеріали і що більша площа, то більша і ціна на роботи. Також додаткової оплати може потребувати оригінальний проєкт або послуги дизайнера. Підготовка ділянки до будівництва – окрема історія, якщо ділянка нестандартних розмірів або складного ландшафту.