Dobrobud

DobroBud

Будівництво котеджей під ключ

Будівництво котеджу під ключ за низькими цінами від Добробут

Будівництво котеджів під ключ у Харкові та області від компанії ДоброБуд. Специфіка підготовчих робіт, етапи зведення котеджу. Вартість будівництва котеджу - від яких параметрів залежить ціна. Послуги з будівництва під ключ від компанії ДоброБуд. Затишний котедж за невеликі гроші. Чому варто вибрати компанію DobroBud. 

Параметри, що впливають на вартість будівництва котеджу

1. Тип проекту та його складність

2. Площа будівлі, що зводиться

3. Ціни на будівельні матеріали

4. Умови виконання работ

Які матеріали використовуються для будівництва котеджів нашою компанією

1. Цегла
2. Дерево
3. Газобетон
4. Кераміка
5. Арболіт
6. Теплостін

Стадії будівництва котеджу

1 ЕТАП

До початку будівельних робіт зі зведення котеджу фахівці нашої компанії вивчають територію, збирають відомості про розміри ділянки, виявляють специфічні риси ґрунту, рівень стояння ґрунтових вод, наявність та розташування комунікацій на поверхні та під землею. Отримана інформація допомагає підібрати найкращі методи втілення проекту в життя, включаючи розташування котеджу на ділянці, тип фундаменту з урахуванням майбутніх навантажень, підбір матеріалів.

2 ЕТАП

Вартість робіт визначається на початкових етапах будівництва. При виконанні проектної документації співробітники компанії беруть до уваги всі майбутні операції та дії, завдяки чому вдається уникнути будь-яких затримок з виконанням будівництва та додаткових витрат. Після того, як проект буде погоджений із замовником, виконується очищення території майбутнього будівництва, а також розбирання будівель і споруд, якщо вони є. На місце роботи доставляється необхідна техніка, обладнання та матеріали.

3 ЕТАП

Працівники компанії виводять корпус котеджу, настилають чернові підлоги, встановлюють перекриття та дах, проводять монтаж перегородок. Після цього проводяться оздоблювальні роботи з використанням найефективніших матеріалів та методів будівництва. Всі проекти, що розроблялися для будівництва котеджів під ключ, розраховані на застосування сучасних високоякісних матеріалів, що відрізняються відмінними теплоізоляційними властивостями.

4 ЕТАП

Фасадні роботи – завершальний етап будівництва котеджу. Наша компанія пропонує безліч різних варіантів, які додадуть дому естетичного зовнішнього вигляду, а також здійснюють захист несучої конструкції від негативного впливу навколишнього середовища. У нашій компанії можна замовити фасад з таких матеріалів, як штукатурка, плитка та камінь.

З нами все просто і прозоро

злагоджена команда професіоналів

Фіксована ціна

Cкладаємо план та кошторис у день приїзду замірника.

Поетапна оплата

Прийом робіт замовником та оплата поділено на 4 частини.

Один підрядник

На всі види робіт у нас один перевірений підрядник

Гарантія на ремонт

Гарантія на ремонт та будівництво 5 років прописані у договорі.

Якісні матеріали

Використовуємо матеріали, які є більш практичними за експлуатаційними властивостями, і відповідно до ціни-якості.

Дизайн проект

Ваш дизайн або доопрацьований нашим дизайнером.

Замовити консультацію

найближчим часом ми зв'яжемося з вами

  Часті питання

  актуальні питання та вичерпні відповіді

  Компанія ДоброБуд може побудувати котедж під ключ за будь-яким проєктом. Чим складніший проєкт – тим вища і його ціна. Уточнити вартість розробки проєкту котеджу можна у менеджера компанії.

  На вартість котеджу впливає проєкт, площа будівлі, ціна матеріалів і умови робіт. 

  Почніть із виклику фахівця ДоброБуд. Він зможе дати поради щодо оптимального облаштування території та приблизно оцінити вартість будівництва. Ціна побудувати котедж буде відповідати вашим бажанням.  

  Профіль компанії ДоброБуд – не тільки ремонт і будівництво котеджів, а й усі супровідні роботи. У тому числі послуги дизайнера.

  Будівництво котеджів з нуля передбачає можливість заморозки проєкту. Однак вартість будівництва на момент зупинки має бути оплачена.

  Будівництво котеджів за низькими цінами від Добробут

  Клінінг після ремонту

  Будівництво котеджів – популярний вид будівельних робіт, що під силу не кожній компанії. Котедж – певна суміш квартири і приватного будинку, яка максимально підходить міським жителям, що цінують приватний простір, але не зайві витрати з обслуговування великої території. Саме такої філософії дотримується компанія ДоброБуд, займаючись будівництвом котеджів у Харкові. Компанія цінує ваш особистий простір рівно настільки, наскільки і час. Довіртеся DobroBud у будівництві вашої затишної резиденції – і ви не пошкодуєте ні про якість, ні про ціну. 

  Проєкт під будівництво котеджу: що врахувати?

  Починаючи будівництво котеджів під ключ, слід врахувати кілька важливих нюансів. Проєкт має відповідати не тільки бажанням клієнта, а й можливостям. Зазвичай будівництво варто починати в сухий період часу, щоб уникнути просідання ґрунту та впливу вологості. Також визначтеся з необхідною площею та її розбивкою на функціональні зони. Котедж передбачає оптимальне використання кожного метра простору. Як внутрішньої, так і вуличної території. На щастя, фахівці ДоброБуд мають багатий досвід робіт з котеджами, а тому зможуть підказати і порадити правильні рішення з будівництва котеджу під ключ.

  Перелік послуг будівництва котеджів під ключ

  Робота з котеджем під ключ передбачає безліч специфічних послуг, надати які можуть лише вузько профільні фахівці. ДоброБуд відповідально підходить до кожного пункту будівництва котеджу. Компанія починає з розбивки ділянки і закладки фундаменту. Потім починається зведення стін, спорудження внутрішніх перегородок. Виключно важливі роботи – влаштування покрівлі, гідроізоляція і теплоізоляція покриття. Оздоблення приміщень всередині і зовні відіграє не тільки декоративну функцію, а й забезпечує комфорт приміщення. Важко уявити затишний будинок і без каналізації та опалення. Компанія ДоброБуд забезпечить якісний монтаж цих систем. 

  Терміни будівництва котеджів з нуля 

  Побудувати котедж можна досить швидко. Після підготовчих робіт проходить заливка фундаменту і зведення стін. У хороших погодних умовах цей процес не затягується більше, ніж на 2 – 3 місяці. Робота з облаштуванням покрівлі займає приблизно стільки ж часу. Оздоблення стін зовні та всередині потребує не менше місяця інтенсивних робіт. Загалом, за сприятливих обставин будівництво котеджу займає пів року. Якщо ж проєкт досить складний і великий – знадобиться від року часу.  

  Етапи будівництва котеджів під ключ у Харкові та області 

  Ціна котеджу під ключ може іноді змінюватися на кожному з етапів будівництва. Загалом кожен із цих етапів відрізняється своєю специфікою. 

  • Проєкт котеджу. План будівництва з урахуванням не тільки побажань клієнта, а й специфіки ландшафту.
  • Юридичні процедури. Потрібно отримати дозвіл на роботи в державних органів.
  • Закупівля і доставлення будівельних матеріалів на ділянку робіт. Їх оптимальне розміщення на ділянці. 
  • Підготовка площі та каналів для комунікацій. Тут слід не просто окреслити і викопати периметр, а й врахувати прокладку майбутніх комунікацій.
  • Фундамент. Для легких невеликих конструкцій може бути використаний пальовий фундамент. Але все ж з урахуванням клімату оптимальний варіант зазвичай – стрічковий фундамент для котеджів. 
  • Будівництво коробки котеджу. Тут також і ціна, і швидкість залежатимуть від матеріалів. Цегла, наприклад, дорожча і потребує більше часу. Газоблоки – дешевше і швидше. 
  • Роботи з покрівлею. Встановлення балок і перекриттів.
  • Покриття покрівлі (зазвичай металочерепицею) і завершальні деталі – встановлення стоків, гребенів, вентиляція.
  • Встановлення систем каналізації та водопостачання.
  • Оздоблення внутрішніх приміщень. Стіни та стеля. Підлогове покриття.
  • Встановлення сантехніки в санвузлах.    
  • Ціна на будівництво котеджів під ключ 

  Існує кілька цінових параметрів будівництва котеджів під ключ. Основні – це матеріали і площа робіт. Що дорожчі будівельні матеріали і що більша площа, то більша і ціна на роботи. Також додаткової оплати може потребувати оригінальний проєкт або послуги дизайнера. Підготовка ділянки до будівництва – окрема історія, якщо ділянка нестандартних розмірів або складного ландшафту.