Dobrobud

DobroBud

Укладання плитки

Плиткові роботи за доступною вартістю в Харкові від компанії Dobrobud

Специфічні риси роботи із плиткою. Яка плитка підходить для конкретного приміщення. Як здійснюється встановлення плитки компанією Добробуд. Які чинники впливають на вартість робіт. Замовлення послуги майстрів Добробуд за низькою вартістю.

Від чого залежить вартість послуг ?

Використовуваного матеріалу

плитка та клей для неї

Обсягу робіт

площа та обсяг приміщення, в якому планується укладання плитки

Технології

метод виконання облицювання

Різновиди матеріалів

ПЛИТКА КЕРАМІЧНА

Виготовляється з білої чи червоної глини, до якої додають пісок та інші компоненти природного походження. Всі види плитки, крім клінкерної, призначені для експлуатації в приміщеннях. Застосовуються як оздоблення підлог і стін.

Одноразового випалу

Така плитка може бути глянсовою або матовою. Має щільну структуру, стійкість до деформацій, високий рівень гідроізоляції. Можливості дизайну обмежені.

Подвійного випалу

Може бути покритою глазур'ю та неглазурованою. Використовується в інтер'єрних та екстер'єрних проєктах. Має виключно щільну структуру, що забезпечує максимальну тривалість служби.

Клінкерна плитка

Виготовляється як глазурованої, так і неглазурованої. Застосовується для обробки різних поверхонь усередині та зовні приміщення. За структурою дуже щільний матеріал, що дозволяє такий вид плитки експлуатувати багато років.

Цілісна кам'яна маса

Така плитка може мати структуровану, матову або глянцеву поверхню. Вона використовується як підлогове покриття в приміщеннях з високою прохідністю. Відрізняється зносостійкістю, забарвлена на всю товщину.

Подвійного пресування

Має такі ж різновиди, як і плитка із цільної кам'яної маси, також використовується для підлоги зі значним навантаженням.

Глазурована

Має матову, глянсову або структурну поверхню, укладається на підлоги у приміщеннях із середнім рівнем прохідності. Активно використовується у дизайні приміщень.

ПЛИТКА ІЗ КАМ'ЯНОЇ МАСИ

До складу такої плитки входить глина з додаванням каоліну, шамоту, кварцу та польового шпату. Технологія виготовлення полягає у випаровуванні вологи з кам’яної маси, завдяки чому готовий виріб виходить надзвичайно щільним. Це робить таку плитку дуже стійкою до зносу, механічних впливів та впливу навколишнього середовища.

Мозаїка

Мозаїчна плитка широко використовується для вологих приміщень — ванних, санвузлів, кухонь. Стандартні розміри 1х1 см або 2х2 см, завдяки чому мозаїка знаходить застосування в обробці криволінійних поверхонь та округлих деталей.

Скляна

Застосовується для облицювання стін

Керамічна
Кам'яна

Матеріал для оздоблення підлог

Стадії робіт

1. Підготовча стадія

усунення старих покриттів, прибирання сміття

3. Розрахунок необхідного матеріалу

5. Затирання швів

Використання затирання для маскування швів

2.Вирівнювання основи

за допомогою сумішей, що самовирівнюються, або із застосуванням маяків.

4. Укладання плитки

1. Підготовка приміщення

Демонтаж старого покриття

2. Підготовка основи

за допомогою маяків, самовирівнюючих сумішей.

3. Розрахунок матеріалу

4. Укладання плитки

5. Затирання швів

Роботи, які виконують співробітники компанії Добробуд

УКЛАДАННЯ ПЛИТКИ ДЛЯ ПІДЛОГИ

ОБЛИЦЮВАННЯ СТІН

МОНТАЖ ПЛИТКИ НА СТЕЛІ

З нами все просто і прозоро

злагоджена команда професіоналів

Фіксована ціна

Cкладаємо план та кошторис у день приїзду замірника.

Поетапна оплата

Прийом робіт замовником та оплата поділено на 4 частини.

Один підрядник

На всі види робіт у нас один перевірений підрядник

Гарантія на ремонт

Гарантія на ремонт та будівництво 5 років прописані у договорі.

Якісні матеріали

Використовуємо матеріали, які є більш практичними за експлуатаційними властивостями, і відповідно до ціни-якості.

Дизайн проект

Ваш дизайн або доопрацьований нашим дизайнером.

Часті питання

актуальні питання та вичерпні відповіді

Покласти плитку в Харкові за помірною ціною можна з компанією ДоброБуд. Вартість буде залежати від складнощів роботи з підготовки поверхні та специфіки укладання.

Вартість укладання плитки в Харкові залежить від низки факторів, серед яких тип плитки, місце укладання, підготовчі роботи. 

Ціна кладки плитки не залежить від фактора приміщення. Роль відіграє стан старого покриття і тип матеріалу. В іншому ціна за квадратний метр роботи відрізнятися не буде.

Розумні розцінки на укладання плитки розраховані на завершення робіт у невеликих житлових приміщеннях у період до 2 – 3 тижнів. Однак важливу роль відіграє стан поверхні. Якщо потрібно демонтувати старе покриття, вивозити сміття, то процес трохи затягується. Тоді варто додати кілька зайвих днів.  

Найкращий варіант для монтажу плитки – компанія ДоброБуд. Майстри фірми мають багаторічний досвід роботи, а тому зроблять все швидко, на совість і недорого.

Замовити консультацію

найближчим часом ми зв'яжемося з вами

  Укладання плитки за низькими цінами від Добробут

  Клінінг після ремонту

  Плиткові роботи є завершальним етапом ремонту. Цей матеріал має ряд переваг як мінімум для укладання в кухонних приміщеннях і санвузлах. Він легко чиститься і миється, відштовхує вологу, зберігає тепло. Водночас можливості сучасної плитки роблять її цілком придатною і для оздоблення будь-яких інших приміщень. Як у функціональному плані, так і за частиною естетичного дизайну. Водночас укладання плитки вимагає чималого досвіду і майстерності. Тільки правильна поетапна обробка дозволить плитці прослужити довго. Фахівці компанії ДоброБуд володіють необхідними професійними якостями. Замовити монтаж плитки у DobroBud – мудрий крок.  

  Послуги з укладання плитки в компанії Добробуд

  ДоброБуд надає повний перелік плиткових робіт закритого циклу. Від підготовки поверхонь, стяжки до остаточного полірування. Компанія працює зі стінами і підлогою, косими поверхнями в будь-яких приміщеннях. При цьому ціна укладання плитки розумно вкладається в середньостатистичний бюджет. Монтаж плитки під ключ з ДоброБуд проходить в обумовлені терміни, а клієнт отримує бажаний результат без жодних застережень. 

  Особливості вибору плитки для укладання на підлогу

  Укладання плитки на підлогу – найпоширеніший вид плиткових робіт. При цьому сам матеріал може істотно відрізнятися залежно від призначення приміщення. Хоча поняття універсальної плитки існує, все ж краще підбирати оздоблення за властивостями матеріалу. 

  • Плитка для ванної – добре переносить перепад температур і відштовхує вологу, при цьому досить стійка в плані фізичних навантажень.
  • Плитка для кухні або їдальні – легко миється, витримує удари від падіння, зберігає тепло. 
  • Плитка для житлових кімнат – питання вже більше дизайнерське, хоча однозначно має бути екологічно чистим матеріалом. 

  Навіть зонний поділ приміщення іноді вимагає особливого підходу. Наприклад, плитка в безпосередній близькості від каміна повинна витримувати високі температури жару.   

  Якісно виконаємо укладання плитки різного типу в Добробуді

  Незалежно від типу поверхні – підлога це або укладання плитки на стіни – фахівці ДоброБуд зроблять роботу на совість в чітко обумовлені терміни. 

  У ванній кімнаті

  Специфіка роботи у ванній полягає в тому, що зазвичай плитка покриває тут 80% приміщення. Укладання проходить і на стіни, і на підлогу. Важливо правильно встановити почерговість укладання, щоб уникнути простоїв у роботі. Поки застигає одна ділянка – працювати з іншою.

  На кухні

  Ціна укладання плитки на підлогу зазвичай більша на кухні. Адже тут стіни оздоблюють плиткою частіше тільки в зоні духовки та робочих поверхонь. Водночас у кухні нерідко просять реалізувати функцію “теплої підлоги”. Усе логічно, це приміщення має бути комфортним, адже люди проводять тут багато часу, вирушаючи на кухню вранці одразу з ліжка.  

  На підлогу

  Плиткові роботи в житлових приміщеннях – питання естетичного смаку. Клієнт може вибрати серед безлічі варіантів, як за кольором, так і за текстурою матеріалу. Правильно обрана плитка може надати кімнаті простору, витонченості та легкості. Майстри ДоброБуд забезпечать ці ефекти професійним укладанням плитки в Харкові. 

  Етапи плиткових робіт у Харкові

  Укладання плитки під ключ передбачає кілька етапів. Кожен з них гранично важливий для довгострокової служби матеріалу. 

  1. Підготовка поверхні. Включає демонтаж старих матеріалів, вирівнювання – стяжку і ґрунтовку для підлоги, штукатурку і ґрунтовку для стін. 
  2. Укладання плитки. Робота зі стінами, підлогою, укосами.
  3. Укладання фризів і декорів.
  4. Заусовка і затирка плитки епоксидною затіркою. Чищення готової поверхні.

  Як додаткову послугу ДоброБуд також проводить вивезення будівельного сміття, адже в деяких випадках підготовка поверхонь призводить до зняття старих матеріалів і покриттів. 

  Укладання плитки ціна за роботу в Харкові

  Розцінки на плиткові роботи залежать від низки важливих факторів як підготовчого, так і робочого характеру.

  • Стан старого покриття. Демонтаж поверхонь іноді займає чимало часу. Крім того, вирівнювання сильно пошкоджених стін або підлоги вимагає додаткових оздоблювальних матеріалів.    
  • Складність роботи. Укладання плитки на косі або високі поверхні – більш трудомісткий процес. Це коштує дорожче. Як і монтаж “теплої підлоги” під плитку.
  • Матеріал. Деякі види плитки потрібно укладати з урахуванням прорахованого візерунка або інших особливостей. 

  Таким чином, ціна за м2 укладання плитки на підлогу або стіну може істотно відрізнятися. Однак ДоброБуд успішно працює в будь-яких умовах, пропонуючи при цьому розумну ціну. Замовте послуги компанії і переконайтеся в цьому на власному досвіді. Ви отримаєте відмінний результат без переплати.