Dobrobud

DobroBud

Укладання плитки

DobroBud - злагоджена команда фахівців

швидко надійно з гарантією

Укладання плитки у Харкові за низькими цінами від Добробут

Особливості плиткових робіт. Яку плитку краще вибрати для кожного приміщення. Як проходить монтаж плитки з компанією ДоброБуд. Від чого залежить вартість роботи. Замовлення послуги від майстрів за доступною ціною.

З нами все просто і прозоро

злагоджена команда професіоналів

Фіксована ціна

Cкладаємо план та кошторис у день приїзду замірника.

Поетапна оплата

Прийом робіт замовником та оплата поділено на 4 частини.

Один підрядник

На всі види робіт у нас один перевірений підрядник

Гарантія на ремонт

Гарантія на ремонт та будівництво 5 років прописані у договорі.

Якісні матеріали

Використовуємо матеріали, які є більш практичними за експлуатаційними властивостями, і відповідно до ціни-якості.

Дизайн проект

Ваш дизайн або доопрацьований нашим дизайнером.

Замовити консультацію

найближчим часом ми зв'яжемося з вами

Часті питання

актуальні питання та вичерпні відповіді

Покласти плитку в Харкові за помірною ціною можна з компанією ДоброБуд. Вартість буде залежати від складнощів роботи з підготовки поверхні та специфіки укладання.

Вартість укладання плитки в Харкові залежить від низки факторів, серед яких тип плитки, місце укладання, підготовчі роботи. 

Ціна кладки плитки не залежить від фактора приміщення. Роль відіграє стан старого покриття і тип матеріалу. В іншому ціна за квадратний метр роботи відрізнятися не буде.

Розумні розцінки на укладання плитки розраховані на завершення робіт у невеликих житлових приміщеннях у період до 2 – 3 тижнів. Однак важливу роль відіграє стан поверхні. Якщо потрібно демонтувати старе покриття, вивозити сміття, то процес трохи затягується. Тоді варто додати кілька зайвих днів.  

Найкращий варіант для монтажу плитки – компанія ДоброБуд. Майстри фірми мають багаторічний досвід роботи, а тому зроблять все швидко, на совість і недорого.

Безкоштовний розрахунок
вартості ремонту

Протягом 24 годин складемо кошторис і зв'яжемося з вами

Укладання плитки за низькими цінами від Добробут

Клінінг після ремонту

Плиткові роботи є завершальним етапом ремонту. Цей матеріал має ряд переваг як мінімум для укладання в кухонних приміщеннях і санвузлах. Він легко чиститься і миється, відштовхує вологу, зберігає тепло. Водночас можливості сучасної плитки роблять її цілком придатною і для оздоблення будь-яких інших приміщень. Як у функціональному плані, так і за частиною естетичного дизайну. Водночас укладання плитки вимагає чималого досвіду і майстерності. Тільки правильна поетапна обробка дозволить плитці прослужити довго. Фахівці компанії ДоброБуд володіють необхідними професійними якостями. Замовити монтаж плитки у DobroBud – мудрий крок.  

Послуги з укладання плитки в компанії Добробуд

ДоброБуд надає повний перелік плиткових робіт закритого циклу. Від підготовки поверхонь, стяжки до остаточного полірування. Компанія працює зі стінами і підлогою, косими поверхнями в будь-яких приміщеннях. При цьому ціна укладання плитки розумно вкладається в середньостатистичний бюджет. Монтаж плитки під ключ з ДоброБуд проходить в обумовлені терміни, а клієнт отримує бажаний результат без жодних застережень. 

Особливості вибору плитки для укладання на підлогу

Укладання плитки на підлогу – найпоширеніший вид плиткових робіт. При цьому сам матеріал може істотно відрізнятися залежно від призначення приміщення. Хоча поняття універсальної плитки існує, все ж краще підбирати оздоблення за властивостями матеріалу. 

  • Плитка для ванної – добре переносить перепад температур і відштовхує вологу, при цьому досить стійка в плані фізичних навантажень.
  • Плитка для кухні або їдальні – легко миється, витримує удари від падіння, зберігає тепло. 
  • Плитка для житлових кімнат – питання вже більше дизайнерське, хоча однозначно має бути екологічно чистим матеріалом. 

Навіть зонний поділ приміщення іноді вимагає особливого підходу. Наприклад, плитка в безпосередній близькості від каміна повинна витримувати високі температури жару.   

Якісно виконаємо укладання плитки різного типу в Добробуді

Незалежно від типу поверхні – підлога це або укладання плитки на стіни – фахівці ДоброБуд зроблять роботу на совість в чітко обумовлені терміни. 

У ванній кімнаті

Специфіка роботи у ванній полягає в тому, що зазвичай плитка покриває тут 80% приміщення. Укладання проходить і на стіни, і на підлогу. Важливо правильно встановити почерговість укладання, щоб уникнути простоїв у роботі. Поки застигає одна ділянка – працювати з іншою.

На кухні

Ціна укладання плитки на підлогу зазвичай більша на кухні. Адже тут стіни оздоблюють плиткою частіше тільки в зоні духовки та робочих поверхонь. Водночас у кухні нерідко просять реалізувати функцію “теплої підлоги”. Усе логічно, це приміщення має бути комфортним, адже люди проводять тут багато часу, вирушаючи на кухню вранці одразу з ліжка.  

На підлогу

Плиткові роботи в житлових приміщеннях – питання естетичного смаку. Клієнт може вибрати серед безлічі варіантів, як за кольором, так і за текстурою матеріалу. Правильно обрана плитка може надати кімнаті простору, витонченості та легкості. Майстри ДоброБуд забезпечать ці ефекти професійним укладанням плитки в Харкові. 

Етапи плиткових робіт у Харкові

Укладання плитки під ключ передбачає кілька етапів. Кожен з них гранично важливий для довгострокової служби матеріалу. 

  1. Підготовка поверхні. Включає демонтаж старих матеріалів, вирівнювання – стяжку і ґрунтовку для підлоги, штукатурку і ґрунтовку для стін. 
  2. Укладання плитки. Робота зі стінами, підлогою, укосами.
  3. Укладання фризів і декорів.
  4. Заусовка і затирка плитки епоксидною затіркою. Чищення готової поверхні.

Як додаткову послугу ДоброБуд також проводить вивезення будівельного сміття, адже в деяких випадках підготовка поверхонь призводить до зняття старих матеріалів і покриттів. 

Укладання плитки ціна за роботу в Харкові

Розцінки на плиткові роботи залежать від низки важливих факторів як підготовчого, так і робочого характеру.

  • Стан старого покриття. Демонтаж поверхонь іноді займає чимало часу. Крім того, вирівнювання сильно пошкоджених стін або підлоги вимагає додаткових оздоблювальних матеріалів.    
  • Складність роботи. Укладання плитки на косі або високі поверхні – більш трудомісткий процес. Це коштує дорожче. Як і монтаж “теплої підлоги” під плитку.
  • Матеріал. Деякі види плитки потрібно укладати з урахуванням прорахованого візерунка або інших особливостей. 

Таким чином, ціна за м2 укладання плитки на підлогу або стіну може істотно відрізнятися. Однак ДоброБуд успішно працює в будь-яких умовах, пропонуючи при цьому розумну ціну. Замовте послуги компанії і переконайтеся в цьому на власному досвіді. Ви отримаєте відмінний результат без переплати.